Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa zachwyciła stylizacją i... wyznała prawdę o relacji z Rozbickim. Nie ma już wątpliwości
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.05.2023 18:14

Julia Wieniawa zachwyciła stylizacją i... wyznała prawdę o relacji z Rozbickim. Nie ma już wątpliwości

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
fot. KAPIF

Julia Wieniawa zachwyciła swoją kreacją na Polsat SuperHit Festiwal, która do złudzenia przypomina tę…którą miała na sobie Fiona ze “Shreka”. To jednak nie wszystko, czym zaskoczyła aktorka - teraz oficjalnie potwierdziła swój związek.

Piosenkarka była jedną z najmocniej lśniących gwiazd na wczorajszym wydarzeniu Polsatu. Nie tylko urzekła internautów swoim pięknym wyglądem, ale też ujawniła, że znów jest szczęśliwie zakochana.

Julia Wieniawa oczarowała swoją wczorajszą stylizacją

Wczorajszy Polsat SuperHit Festival obfitował w masę wrażeń i emocji. Wśród gwiazd, które pojawiły się na scenie zapierającego dech w piersiach wydarzenia, nie sposób nie wspomnieć o Julii Wieniawie, która porwała publiczność swoim występem. Piosenkarka zaśpiewała u boku Macieja Musiałowskiego i urzekła wszystkich zgromadzonych.

Fani zwrócili również uwagę na piękny wygląd aktorki, która tego dnia postawiła na nietypowe zestawienie kolorów. Co więcej, sama siebie porównała do pewnej bohaterki kultowego filmu.

Lawina komentarzy po Polsat SuperHit Festiwal 2023, widzowie nie kryją oburzenia. "Ten kabaret to porażka"

Julia Wieniawa przypominała Fionę ze "Shreka"?

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie ubrana w satynową dopasowaną suknię w odcieniu butelkowej zieleni. Warto tutaj zwrócić uwagę na piękny krój, który idealnie eksponował zgrabne nogi gwiazdy. Co więcej, Julia Wieniawa postanowiła zestawić kreację z wysokimi fioletowymi szpilkami, które idealnie pasowały do koloru jej paznokci.

W ostatnim poście na swoim profilu na Instagramie piosenkarka sama siebie porównała do postaci Fiony, czyli ukochanej tytułowego Shreka. Nie jest to jednak jedyne zaskoczenie wczorajszej nocy, bo chwilę później Julia Wieniawa potwierdziła, że znów jest szczęśliwie zakochana.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ogłosili wielki powrót

W pewnym momencie, u boku piosenkarki, stanął nikt inny, jak jej były chłopak Nikodem Rozbicki. Para nie trzymała zgromadzonych zbyt długo w niepewności i krótko potem ogłosiła swój wielki powrót.

Zakochani potwierdzili to podczas jednego z wywiadów, którego udzielili na czerwonym dywanie. Julia Wieniawa wyznała, że nie chce ujawniać zbyt wielu szczegółów, ale oznajmia, że razem z aktorem dali drugą szansę swojemu uczuciu.

-Lubimy robić zamieszanie po prostu. Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze - wyznała aktorka w rozmowie z “Pomponikiem”.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki 2.jpg
fot. KAPIF
Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki 3.jpg
fot. KAPIF

Źródło: pudelek.pl