Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Grochola pęka z dumy. Jej wnuk robi oszałamiającą karierę. Drzyzga i Racewicz komentują
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2024 21:43

Katarzyna Grochola pęka z dumy. Jej wnuk robi oszałamiającą karierę. Drzyzga i Racewicz komentują

Katarzyna Grochola
fot. KAPiF; Instagram

Katarzyna Grochola pokazała nowe zdjęcie z wnukiem. Przystojny Antoni Sztaba ma dopiero 23 lata, a listy sukcesów mogą pozazdrościć mu dużo starsi koledzy z branży. Nowym osiągnięciem ekscytują się też inne gwiazdy.

Katarzyna Grochola: rodzina, córka, wnuk

Katarzyna Grochola ma na koncie kilka związków. Z pierwszym mężem, którego poślubiła jako 21-latka, doczekała się córki, Doroty Szelągowskiej. Dziś Dorota odnosi wielkie sukcesy w show-biznesie i jest jedną z największych gwiazd TVN. Sama wychodziła za mąż trzy razy. Jej pierwszym mężem był Antoni Hartlieb, z którym jednak związek nie trwał zbyt długo. Jego owocem był syn Antoni, urodzony w 2001 roku, jednak młody mężczyzna nosi nazwisko po drugim mężu Doroty, Adamie Sztabie, który długo był dla niego jak ojciec.

Katarzyna i Dorota mogą być bardzo dumne z Antoniego. W przeciwieństwie do swojego mało lubianego imiennika, Antek słynie – póki co – z gigantycznych sukcesów, a nie afer towarzyskich. Wnuk Grocholi postanowił poświęcić się aktorstwu, ma już na koncie głośne tytuły oraz największe osiągnięcie teatralne, szczegóły poniżej.

Przystojny syn Szelągowskiej w roli głównej w wielkim hicie! Następny krok to Hollywood Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. To znana polska aktorka

W czym gra Antoni Sztaba, wnuk Katarzyny Grocholi?

Antoni Sztaba studiuje na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Jego kariera zaczęła się już jednak kilka lat temu. Jeszcze jako dziecko trafił do obsady „Na Współnej”, gdzie do 2023 roku grał Krisa Zdunka. Ostatnio występował też w produkcji „Zadra” oraz „Lipowo. Zmowa milczenia” na TVN. Równolegle robi karierę w teatrze.

W 2022 roku zrobiło się o nim głośno w branży, kiedy wystąpił w musicalu „1989” w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie. Na scenie wcielał się tam w trzy postaci: Arama, jednej z wron i Aleksandra Kwaśniewskiego. W pewnym momencie na spektakl przybył zresztą były prezydent z żoną Jolantą, a po występie spotkał się z zachwyconym młodym aktorem.

Spektakl „1989” okazał się hitem i był wystawiany w całej Polsce, a Antek Sztaba w 2024 roku został etatowym aktorem Teatru im. Słowackiego. Niedawno odniósł gigantyczny sukces na deskach Teatru STU, także w Krakowie. Od lutego tego roku gra tytułową rolę w sztuce „Hamlet. Książę Danii” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Taka rola to marzenie większości aktorów, nawet dużo starszych od 23-latka. A jednak nie jest to ukoronowanie jego sukcesów. Pękająca z dumy Grochola właśnie poinformowała o kolejnym, szczegóły poniżej.

Katarzyna Grochola na nowym zdjęciu z wnukiem Antkiem

W Teatrze Słowackiego w Krakowie od niedawna wystawiana jest nowa wersja „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, w reżyserii Mai Kleczewskiej. W spektaklu grają między innymi Bożena Adamek, Dominika Bednarczyk, Mateusz Janicki i… właśnie Antek Sztaba. Wnuk Grocholi wciela się tam w postać Jaśka.

Mój wnuk wymiata w Weselu. To mój wnuk zgubił róg… wzruszył mnie… Pozdrawiam was wszystkich i namawiam na „Wesele” w Teatrze Słowackiego w Krakowie – napisała na Instagramie dumna babcia.

Antkiem Sztabą zachwycone są też inne gwiazdy.

  • Mnie też wzruszył – napisała Ewa Drzyzga.
  • Mówiłam, że świetny spektakl? – zapewniała Joanna Racewicz.
  • Brawo! Wzruszenie – dodała Joanna Koroniewska.

A jaką rolę syna Doroty Szelągowskiej wy lubicie najbardziej?

Katarzyna Grochola: wnuk Antoni Sztaba, jak wygląda, w czym gra, syn Doroty Szelągowskiej
Katarzyna Grochola dumna z wnuka, fot. instagram.com/katarzynagrochola_official
Katarzyna Grochola: wnuk Antoni Sztaba, jak wygląda, w czym gra, syn Doroty Szelągowskiej
Katarzyna Grochola z wnukiem Antkiem Sztabą i Dorota Szelągowska, fot. instagram.com/dotindotin