Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ulubienica widzów przyznała się, że ma problem z braniem prysznica. Powód? Ani trochę nie zaskakuje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2024 17:12

Ulubienica widzów przyznała się, że ma problem z braniem prysznica. Powód? Ani trochę nie zaskakuje

Kirsten Dunst
Fot. East News

Nawet największe gwiazdy mają czasem bardzo prozaiczne problemy. Kirsten Dunst w nowym wywiadzie przyznała się, że ma problem z braniem prysznica. Powód jest jednak w pełni zrozumiały.

Kirsten Dunst: kariera, nowe filmy, w czym gra

Kirsten Dunst stała się powszechnie znana (i nagradzana) już jako mała dziewczynka. Wszystko dzięki roli Claudii w kultowym filmie „Wywiad z wampirem”, gdzie zagrała z Bradem Pittem i Tomem Cruisem. Później jej gwiazda rozbłysła w produkcjach „Małe kobietki” i „Przekleństwa niewinności”.

Z czasem pokazała, jak bardzo różnorodne postacie potrafi wykreować. Wcieliła się w dziewczynę Spider-Mana w serii o tym superbohaterze, zagrała tytułową rolę w „Marii Antoninie”, dała się też pokochać jako Mary w „Zakochany bez pamięci”. Nie bała się trudnych ról dramatycznych w „Melancholii” i „Psich pazurach”. Ostatnio zaś występuje w dystopijnym filmie wojennym „Civil War”. To właśnie przy okazji promocji tego ostatniego tytułu ujawniła swój „brudny sekret”, szczegóły poniżej.

Gwiazda "Beverly Hills 90210" przyznała się, że od 18 lat nie była sama w toalecie. Powód może zaskoczyć Alicja Janosz żali się na niesmaczne zachowanie księdza podczas mszy: "Bardzo mnie to bolało. Tak nie można"

Kirsten Dunst: związki, rodzina, mąż

Dunst w przeszłości nie miała szczęścia w uczuciach. Rozpadły się jej związki z aktorem Jakiem Gyllenhaalem i Garrettem Hedlundem. W 2016 zaczęła spotykać się z gwiazdorem Jesse Plemonsem. Już po roku się zaręczyli, a w 2018 doczekali narodzin pierwszego syna.

Kirsten w bardzo oryginalny sposób ogłosiła drugą ciążę. Stało się to przy okazji sesji okładkowej dla  „W”, wyreżyserowanej przez jej długoletnią znajomą Sofię Coppolę. Kolejny syn przyszedł na świat w 2021 roku. Dunst i Plemons w końcu wzięli ślub: ceremonia odbyła się w 2022 roku kurorcie w Ocho Rios na Jamajce. Obecnie aktorka nie narzeka na brak głośnych ról, kwitnie też jej życie rodzinne. A jednak na co dzień mierzy się z potężnymi problemami, które utrudniają jej dbanie o codzienną higienę. Dlaczego?

Kirsten Dunst ma problem z braniem prysznica

Przy okazji promocji filmu „Civil War” Dunst udzieliła wywiadu magazynowi „People”. 41-letnia aktorka opowiedziała nie tylko o nowej produkcji, która właśnie wchodzi do kin, ale też o codziennych zmaganiach. Życie matki dwójki chłopców: 5-letniego Ennisa i 2-letniego Jamesa, nie jest łatwe. Kirsten docenia każdą chwilę, którą ma tylko dla siebie. Wiąże się to jednak z pewnymi konsekwencjami.

Cieszę się chwilami, kiedy wszyscy śpią, a ja mogę oglądać programy, które chcę, takie jak „The Bachelor”. Ale szczerze mówiąc, w takich momentach nawet prysznic nie jest priorytetem. Nic nie jest – wyznała z pełną szczerością.

Na pytanie, kiedy ostatnio miała dzień wolny, odpowiedziała:

Kiedy masz dwójkę dzieci [Ennisa i Jamesa], nigdy nie masz wolnego dnia. W tej chwili jest to przebywanie w samolocie bez Wi-Fi. A ludzie przynoszą ci jedzenie. To jak dzień spa dla mamy – ogłosiła z humorem.

Na koniec dodała, że poprzedniej nocy niemal zemdlała, kiedy w końcu położyła się spać. Tym razem powód był inny: urodziny jej męża oraz premiera filmu.

Kirsten Dunst, dzieci, rodzina, co teraz robi, zaskakujące fakty
Kirsten Dunst i jej mąż Jesse Plemons, fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Źródło: People