Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 32 lat mężem. Pochwaliła się swoim przystojniakiem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.04.2024 14:34

Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 32 lat mężem. Pochwaliła się swoim przystojniakiem

Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem,
fot. KAPiF/Facebook

O mamie Agnieszki Włodarczyk było głośno w kontekście małżeństwa z ponad 30 lat młodszym partnerem. Teraz Anna Stasiukiewicz wybrała się z ukochanym na zakupy. 

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub z Robertem Karasiem, który jest od niej młodszy o osiem lat, jednak jej matka, Anna Stasiukiewicz, postanowiła pójść o krok dalej i wyszła za mąż za Nadera, mężczyznę o trzydzieści lat młodszego. Mimo że niektórzy uznali to małżeństwo za nietypowe, ona sama określiła je jako "dziwne", ale jednocześnie podkreśliła, że jest szczęśliwa. 

To wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie mediów, które próbują dowiedzieć się więcej o tajemniczym partnerze Anny Stasiukiewicz. W wywiadzie dla portalu ShowNews, 62-latka opowiedziała, jak poznała ukochanego, który jest o 32 lata młodszy od niej.

Przez Facebooka i, żeby była jasność, nie chciałam go. Wiadomość od niego leżała w spamie, jak pięćdziesiąt innych od starających się i piszących do mnie komplementy mężczyzn. Nader też pisał, ale ja odpisywałam, że mnie młodzi nie interesują. Nie szukałam i nie chciałam młodego, jednak los mi spłatał figla... A że mam młodą duszę z pozytywnym nastawieniem, więc weszłam w to - wyznała.  

Agnieszka Włodarczyk pręży się na plaży, a wszyscy patrzą na jej brzuch! Tylko pogratulować Niesamowite wieści od Agnieszki Włodarczyk. Mają z Robertem Karasiem powód do ogromnej radości

Anna Stasiukiewicz o małżeństwie

Po wielu dyskusjach i licznych nieprzychylnych komentarzach internautów na temat związku 62-letniej matki Agnieszki Włodarczyk z młodszym mężczyzną, mama aktorki postanowiła zakończyć spekulacje i osobiście opowiedzieć o swoim małżeństwie z Naderem.

Mój związek jest wystarczająco dziwny, więc nie potrzebuję wywiadów i komentarzy, w których by mnie oceniano. Sama wiem, że to nie jest normalny związek - tak żartobliwie skomentowała medialną wrzawę w rozmowie z “Faktem”. 

Stasiukiewicz wyznała, że obecnie cieszy się ogromnym szczęściem, lecz jednocześnie zaznacza, że nie lęka się życia w samotności.

Tak mi się zdarzyło, siła wyższa, a o uczuciach się nie dyskutuje. Będę z nim tak długo, jak długo będzie dobry, kochany, europejski, no i jak będzie wciąż okazywał miłość i szacunek. Ja nie boję się żyć sama, nie martwię się o miłość i nie martwię się o rozwód, bo na wszystko jestem przygotowana, żyjąc tu i teraz… - wyjaśnia. 

Teraz pokazała nowe zdjęcia z ukochanym. 

Mama Agnieszki Włodarczyk na zakupach z młodszym partnerem

Anna Stasiukiewicz na swoim Facebooku właśnie podzieliła się zdjęciami ze swoimi ponad 30 lat młodszym mężem. Widać, że uśmiech nie schodził im z twarzy, co świadczy o tym, że świetnie się ze sobą czują. Mama Agnieszki Włodarczyk z ukochanym zapozowała nawet w windzie. Pokazali się również wspólnie na zakupach w galerii handlowej. 

Anna Stasiukiewicz miała na sobie dżinsową koszulę i kurtkę, a także okulary i duże kolczyki. Jej ukochany zaś na głowie miał czapkę z daszkiem, a na sobie czarną kurtkę. Mężczyzna jest bardzo przystojny, ma zadbany zarost i ciemną karnację.

Pasują do siebie?

Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem, fot. Facebook
Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem, fot. Facebook
Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem, fot. Facebook
Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem, fot. Facebook