Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest przyszły mąż Klaudii Halejcio? Wojciechowski trzyma się z dala od świata show-biznesu
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 03.08.2022 14:51

Kim jest przyszły mąż Klaudii Halejcio? Wojciechowski trzyma się z dala od świata show-biznesu

Klaudia Halejcio EA
fot. TRICOLORS/East News

O wystawnym życiu Klaudii Halejcio wielu z was mogło już słyszeć. Gwiazda obecnie mieszka w willi wartej 9 milionów i pławi się w niemałych luksusach. Ze względu na to fani zastanawiają się, czym zajmuje się jej narzeczony, Oskar Wojciechowski.

Partner Halejcio nie jest zainteresowany światem show-biznesu i niechętnie opowiada o sobie w mediach. Wiedza na jego temat jest zatem bardzo okrojona. Mimo to udało nam się ustalić, kim jest Wojciechowski.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Oskar Wojciechowski może pochwalić się smykałką do biznesu i odwagą w podejmowaniu nowych wyzwań. Udowadniają to jego sukcesu w życiu zawodowym, dzięki którym dziś może żyć w luksusowej posiadłości i swobodnie podróżować po świecie.

Wojciechowski jest właścicielem kilku firm, które operują w wielu branżach -  od marketingu internetowego po motoryzację.

- Można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek - czytamy na jego stronie internetowej.

Jak Halejcio poznała Oskara?

Chociaż wiele osób przypuszcza, że Klaudia Halejcio skorzystała finansowo na związku z Wojciechowskim, to ona sama wyjawiła, iż niewiele się w jej życiu zmieniło.

- Odkąd związałam się z Oskarem, standard mojego życia niewiele się zmienił. Ludzie zapominają, że pracuję od czwartego roku życia. Zawsze było mnie na wszystko stać, bo sama na to zarabiałam. (...) Nigdy nie brakowało mi pieniędzy, choć rzeczywiście wcześniej tego nie pokazywałam — stwierdziła w rozmowie z "Party". Dziś Halejcio niechętnie opowiada o swoim związku publicznie. Reporterce "Party" udało się jednak dociec, jak gwiazda poznała swojego partnera. Najprawdopodobniej może za to podziękować Patrycii Kazadi.

- Ona bardzo usilnie chciała wyjść na imprezę (...) - wspomina tajemniczo aktorka.

Klaudia Halejcio
fot. Instagram Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio
fot. Instagram Klaudii Halejcio

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kate założyła na siebie tysiące złotych, nie ona była jednak gwiazdą. Wszyscy patrzyli tylko na jedno

  2. Roznerski pokazał najważniejszą kobietę w życiu, fani znają ją doskonale. "To jest miłość"

  3. Gwiazda TVN dokonała coming outu, pokazała swoją dziewczynę. Nie mogła spodziewać się takiej reakcji Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Party, Co za tydzień, Polki