Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Kim jest żona Macieja Stuhra? Katarzyna Błażejewska-Stuhr ma niezwykły zawód

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Maciej Stuhr wielokrotnie pokazuje się w mediach ze swoją ukochaną żoną, jednak nieczęsto wspomina o niej w wywiadach, wobec czego nie wszyscy wiedzą, jak zaszczytnym zajęciem na co dzień się zajmuje. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?

Kilka dni temu Maciej Stuhr z żoną pojechali na granicę polsko-białoruską, by pomóc tamtejszym uchodźcom , co tylko nasiliło zainteresowanie osobą Pani Katarzyny.

Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?

Chociaż nie pozuje często do ścianek i w jej zwyczajach nie jest spacerowanie po czerwonych dywanach, nie oznacza to, że jest postacią całkowicie antymedialną. Wprost przeciwnie. Małżonka Macieja Stuhra bardzo aktywnie i chętnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych, które przeznacza w bardzo szczytnym celu.

A to wszystko za sprawą jej zawodu. Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest dietetyczką, a jej Instagram jest pełen rad żywieniowych oraz motywacji do zmiany nawyków i utrzymania zbilansowanej diety. Jak większość ekspertów z tej dziedziny, jak mantrę powtarza, jak ważne jest spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców w diecie.

Jednak jej zdecydowanie ulubionym dodatkiem do diety, który uważa za nieodzowny jest spożywanie zielonych koktajli, złożonych z warzyw i owoców. Jak twierdzi, najlepiej przygotowywać je samodzielnie z naturalnych składników. Sama spożywa ich co najmniej jeden dziennie, dzięki czemu czuje się fantastycznie.

Co więcej, małżonka Macieja Stuhra ma na swoim koncie wydaną książkę pt. "Jak zamieszać w swoim życiu, czyli koktajle dla zdrowia i urody". Jest to idealna pozycja dla osób, które chcą przekonać się, że warto przerzucić się na tego typu nawyki żywieniowe, które kosztują niewiele, a dają nam mnóstwo zdrowia i dostarczają wielu wartości odżywczych.

Żona Macieja Stuhra w mediach społecznościowych

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Katarzyna Błażejewska-Stuhr bardzo chętnie korzysta ze swoich mediów, a najczęściej przez nią używanym jest Instagram. Korzysta także z Facebooka, jednak przede wszystkim do celów prywatnych, który przeznaczony jest dla jej znajomych.

Warto zaznaczyć, że poza dietetyką jej specjalnością jest także psychodietetyka, czyli dziedzina, której zadaniem jest łączenie wiedzy dietetycznej, dotyczącej diet i zdrowia z niezbędną dietą psychologiczną. Elementy jej pracy można ujrzeć w wyżej przytoczonej książce.

Mało tego wiele lat temu założyła bloga "kachblazejewska.pl", gdzie możemy przeczytać różne porady dietetyczne, przepisy, czy też artykuły dotyczące konkretnych diet. W każdy poniedziałek o 12:15 można usłyszeć jej podcast zatytułowany "Z gruszki i pietruszki", który emitowany jest także na antenie Radia Kolor.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda 2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity 3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: kachblazejewska.pl, psychoterapiacotam.pl, instagram.com, facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]