Kinga Duda Żródło: East News

Kinga Duda przyłapana przez fotoreporterów na paleniu e-papierosa. Ciekawe, co na to rodzice

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Kinga Duda realizuje się jako prawniczka, pracując w gronie najlepszych w swoim fachu. Przez fotoreporterów została przyłapana z papierosem tuż obok sądu.

  • Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów przed jednym z warszawskich sądów. Córka prezydenta paliła e-papierosa.
  • Okazuje się, że obecnie Kinga pracuje w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii.
  • Jeden z profesorów prawa wypowiedział się na temat kompetencji Kingi Dudy.

Kinga Duda przez jakiś czas była doradczynią swojego ojca, prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jednak szybko zrezygnowała z funkcji na rzecz dalszego rozwoju w zawodzie prawnika. Teraz absolwentka UJ nabiera doświadczenia pod okiem najwybitniejszych warszawskich prawników.

Kinga Duda przyłapana przez fotoreporterów pod gmachem sądu

Wiele wskazuje na to, że tak. Mimo iż mogła rozwijać się jako najbliższa doradczyni w kancelarii prezydenta, wolała poświęcić się aplikacji adwokackiej. Jak widać, świetnie odnajduje się w świecie prawników.

Wiele osób wróży Kindze świetlaną przyszłość w zawodzie. Teraz córka prezydenta bardzo często widywana jest w okolicach kancelarii, w której obecnie uczy się swojego fachu.

Jak się okazuje, ostatnio została zauważona przez fotoreporterów Pudelka przed sądem na ulicy Czerniakowskiej. Przyjechała do instytucji w towarzystwie funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa.

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka odbiera mowę. Ukochana zadbała o piękne kwiatyWidok grobu Piotra Woźniak-Staraka odbiera mowę. Ukochana zadbała o piękne kwiatyCzytaj dalej

Jak donosi Pudelek, Kinga weszła do budynku sądu bocznym wejściem, dzięki czemu udało jej się uniknąć kolejek. Nie wiadomo, czy wybrała się do sądu w ramach pracy w kancelarii, czy raczej w sprawie prywatnej. Jednak jej luźny strój może wskazywać, iż w tej drugiej.

Na zdjęciach, które opublikował Pudelek widać jak po opuszczeniu budynku 25-latka zapaliła e-papierosa.

Kinga Duda zostanie prawniczką?

Wiele mówi się o przyszłości Kingi Dudy. Jej dość krótka kariera doradczyni prezydenta wywołała niemałe zdziwienie, zwłaszcza w środowisku prawniczym.

Jak podaje Newsweek, prof. Jan Zimmermann, dawny kierownik katedry prawa administracyjnego na UJ, były promotor, Andrzeja Dudy, którego dzisiaj bardzo ostro krytykuje, o Kindze Dudzie wypowiadał się w samych dobrych słowach. W wywiadzie z gazetą podkreślał, że zawsze była bardzo ambitną i mądrą studentką.

Co ciekawe, w 2019 r. Kinga Duda zdobyła trzecie miejsce w międzynarodowym konkursie w Madrycie. Nagrodą był staż w kancelarii prawnej London Court of International Arbitration w Londynie.

Cóż, jak widać, przed Kingą Dudą świat prawniczy stoi otworem. Przypomnijmy, że teraz przyszła pani adwokat szkoli się w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii.

Zobacz zdjęcia:

Kinga Duda

Fot, screen z portalu Pudelek.pl; Kinga Duda pod sądem na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie.

Kinga Duda

Fot, screen z portalu Pudelek.pl; Kinga Duda pod sądem na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pudelek.pl, Newsweek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł