Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Koroniewska i Dowbor narzekają na remont. "Prawdziwy sprawdzian dla związku"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.01.2022 01:00

Koroniewska i Dowbor narzekają na remont. "Prawdziwy sprawdzian dla związku"

Joanna Koroniewska/Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Uwielbiana para show-biznesu, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, rozpoczęła remont mieszkania. Jak podaje w swoich mediach społecznościowych, nie ma większego sprawdzianu dla związku niż wspólne podejmowanie decyzji w sprawie domu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to ceniona para polskich celebrytów. Ich luźne, żartobliwe relacje sprawiają uśmiech na twarzy zarówno im, jak i ich obserwatorom. Odkąd wszechobecne obostrzenia zamknęły wiele drzwi na kontakt z innymi, życie towarzystwie przeniosło się w dużej mierze do internetu.

Joanna Koroniewska, wraz z mężem, zabawia swoich widzów ciekawym formatem programu Domówka u Dowborów. Wraz z zapraszanymi gośćmi gospodarze odpowiadają o przygodach sprzed pandemicznej rzeczywistości.

Joanna Koroniewska nie może podjąć wspólnej decyzji z mężem co do remontu

Joanna Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem zmagają się z realiami remontu swojego mieszkania. Chociaż małżeństwo wierzyło, że w przeciągu trzech miesięcy uda im się zakończyć prace wykończeniowe i na stałe przeprowadzić się do ukochanego zakątka, tak się nie stało.

- Pół roku temu ambitnie wyznaczyliśmy sobie, że remont nowego mieszkania potrwa 3 miesiące. I nadal jesteśmy w punkcie wyjścia — nawet nie zaczęliśmy. Ktoś nam może rękę podać czy jesteśmy w tej kwestii najgorsi? Zawsze są WAŻNIEJSZE tematy, sprawy, praca, choroby. Wiadomo. — żali się Joanna Koroniewska.

Czy małżeństwo Joanny Koroniewskiej jest zagrożone z powodu remontu?

Prace remontowe w mieszkaniu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora już zaczęły nabierać tempa, jednak małżonkowie nadal nie mogą dojść do porozumienia na temat wystroju wnętrz. Na Instagramie zarówno Macieja jak i Joanny możemy obserwować serię żartobliwych postów ukazujących obecne problemy małżonków.

Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciami zdradzając pustą przestrzeń nowego mieszkania.

- Moment, w którym jeszcze nie zaczęliśmy remontu, a już jest poważna kłótnia o… ustawienie kanapy — napisała w poście na Instagramie.

Maciej Dowbor również zamieścił żartobliwy filmik na Instagramie. Wychodzi na to, że małżonkowie mają odmienne wizje co do wystroju wnętrz przyszłego mieszkania.

- Czy to prawda, że remonty to prawdziwy sprawdzian dla związku?? Bo u nas kwestia ustawienia jednej ściany i kanap zaczyna schodzić do poziomu konfliktu na Bliskim Wschodzie‼️ - dopytuje dziennikarz swoich obserwatorów.

Mamy nadzieję, że ulubieńcy polskiego świata celebrytów znajdą złoty środek w swoich dekoracyjnych marzeniach. W innym przypadku rozwiązaniem może być przedzielenie połowy nowego mieszkania taśmą na dwie równe połowy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]