Krzysztof Jackowski przepowiedział kryzys ekonomiczny Żródło: screen YouTube@ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się najnowszą wizją. Jasnowidz przewiduje problemy ekonomiczne

2 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami kolejną wizją dotyczącą najbliższej przyszłości. Niestety, nie jest ona optymistyczna. Zdaniem wizjonera już w lipcu ma nastąpić bardzo poważny krach ekonomiczny, co odbije się na różnych funduszach i gospodarce.

  • Krzysztof Jackowski przewidział krach ekonomiczny
  • Jego zdaniem kryzys może nastąpić już w lipcu
  • Wizjoner nie zdradził, jakie państwa mogą ucierpieć najbardziej

Wizje Krzysztofa Jackowskiego już niejednokrotnie się sprawdzały. Jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie na ten moment zebrał ponad 219 tys. subskrybentów. Najczęściej poruszanym tematem jasnowidza w ostatnim czasie jest pandemia koronawirusa. Tym razem przepowiedział problem ekonomiczny, który miałby nastąpić już w lipcu.

Krzysztof Jackowski przepowiedział krach ekonomiczny

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy wizje Krzysztofa Jackowskiego nie były optymistyczne. Niestety, wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości nic się nie zmieni. Taki wniosek nasuwa nam najnowsza wizja jasnowidza z Człuchowa, która dotyczyła kryzysu ekonomicznego. Zdaniem Jackowskiego, jest on zaplanowany, jednak prawdziwy.

Co więcej, wizjoner utrzymuje, że pozostaje przy swoich tezach, ale przekonany jest, iż z tego wszystkiego wybuchnie konflikt. Mimo zapewnień polityków, że wszystko jest pod kontrolą, zaraza ma doprowadzić do wielu przykrych i tragicznych w skutkach rzeczy.

Należy zaznaczyć, że Krzysztof Jackowski stwierdził, iż wszystko może wydarzyć się już w lipcu, aczkolwiek nie jest pewny, kiedy dokładnie wszystko się ziści. Tak czy inaczej, przeczucie jasnowidza wskazuje na siódmy miesiąc w roku.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. "Wdzięczni jesteśmy za Jej obecność, aktywność i życzliwość"Czytaj dalej

- [...] mam takie poczucie, że jeśli nie będzie to w lipcu, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie w podobny sposób, jak to był kryzys w latach XX ubiegłego stulecia - stwierdził w swojej przepowiedni Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o kryzysie światowych gospodarek

Na tym mało optymistyczna wizja Krzysztofa Jackowskiego się niestety nie kończy. Wizjoner odniósł się w swojej wypowiedzi także do światowych gospodarek, co do których wypowiedział się jasno - czeka je wielki kryzys. Zapowiada się także na to, że niewiele z nich wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką.

Zdaniem jasnowidza wszystko wydarzy się nagle, a skutki takiego przebiegu zdarzeń będą dotyczyć całego świata. Krzysztof Jackowski nie owijał w bawełnę i nazwał to po swojemu - katastrofa ekonomiczna. Miałoby dojść do tego, że część państw zmuszonych będzie do ratowania swoich walut.

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu, wizje Krzysztofa Jackowskiego już niejednokrotnie się sprawdzały, co pomagało także służbom śledczym w rozwiązywaniu wielu zagadek. Dotychczasowe wizje jasnowidza z Człuchowa, dotyczące pandemii koronawirusa nie znalazły swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Warto wspomnieć, że pod filmami wizjonera udziela się regularnie powyżej 100 tys. osób, a odsłony jego przepowiedni niejednokrotnie sięgają liczby ok. 250 tys. Sądzicie, że tym razem jego przepowiednia dotycząca omawianego kryzysu ekonomicznego okaże się trafna?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł