Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę William publicznie upomniał George’a. Nagranie z finału Wimbledonu w sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.07.2022 18:24

Książę William publicznie upomniał George’a. Nagranie z finału Wimbledonu w sieci

Książę William EA
Han Yan/Xinhua News/East News

Uwaga Brytyjczyków skupiona jest ostatnio na tym, co dzieje się na kortach tenisowych Wimbledonu. Jednak nie tylko zwycięstwa i porażki zwracają ku sobie oczy prasy. Zmaganiom tenisistów przygląda się bowiem książęca para. Tym razem gwiazdami dnia okazali się książę William i jego syn George.

Najstarszy syn Williama i Kate niedługo będzie obchodził dziewiąte urodziny – przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Jest już na tyle duży, by nie sprawiać poważnych problemów wychowawczych jak jego brat Louis, co nie znaczy, że czasem nie należy go upomnieć.

Książę William z synem na finale Wimbledonu

Dobiegły końca zawody na Wimbledonie. Już w poprzednich dniach głośno było o rodzinie królewskiej. Niektóre z nagród wręczała księżna Kate, która przyciągnęła uwagę bajeczną stylizacją i niezwykle kosztownymi kolczykami, wartymi kilkanaście tysięcy złotych (więcej TUTAJ).

Członkowie monarszego roku zawsze zwracają uwagę, gdziekolwiek się pojawią. Sprawia to, że oczom ich poddanych nie umknie nawet najmniejsze uchybienie. Tak było kilka dni temu, kiedy William skompromitował się, przyłapany na przeklinaniu podczas jednego z meczów tenisa (więcej TUTAJ).

Tym razem do nietypowej sytuacji doszło już po zakończeniu rozgrywek. W finale zwyciężył Serb Novak Djoković, który po meczu rozmawiał przez chwilę z Williamem i Kate, którym towarzyszył George. Wtedy doszło do sceny, z której nagrania obiegają już całą sieć.

Książę William upomniał George'a publicznie

Podczas rozmowy z książęcą parą Djoković zapytał ich syna George'a, czy podobały mu się rozgrywki. Były to bowiem jego pierwsze zawody oglądane na Wimbledonie na żywo. Chłopiec uśmiechnął się radośnie i pokazał dwa kciuki uniesione w górę, by pokazać, jak bardzo jest podekscytowany. Zwycięski zawodnik zapytał ośmiolatka, czy ten chciałby potrzymać otrzymany przez niego puchar.

George chwycił olbrzymią nagrodę z tak wielkim entuzjazmem, że jego ojciec zaniepokoił się i upomniał syna: "Nie upuść go!" zawołał, choć po chwili sam nie mógł opanować emocji i głośno się roześmiał. Ośmiolatek trzymał odznaczenie przez dłuższą chwilę, w czasie kiedy sportowiec rozmawiał z jego rodzicami.

Z czasem jednak obawy Williama okazały się słuszne, bo puchar okazał się bardzo ciężki. George na szczęście od razu powiedział rodzicom o trudności w utrzymaniu go, a wtedy nagrodę przejęła księżna Kate. Sytuacja, pokazująca książęcą rodzinę w swobodnym otoczeniu, nieograniczonym sztywnym protokołem, szybko stała się hitem internetu.

Zobacz film i zdjęcia:

Książę William EA
Książę William i George, fot. ADRIAN DENNIS/AFP/East News
Książę William EA
Kate Middleton, George i książę William, fot. SEBASTIEN BOZON/AFP/East News
Książę William EA
Książę William z synem, fot. SEBASTIEN BOZON/AFP/East News
Książę William EA
Księżna Kate i George, fot. SEBASTIEN BOZON/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Anna Mucha pokazała się ze swoim partnerem. To syn aktora z serialu "Ranczo"

  2. Pazura i Wieniawa razem na planie. Polsat rusza ze zdjęciami do nowego serialu

  3. Mama Roberta Lewandowskiego nie ukrywa już swojej miłości. Wiemy, kim jest jej wybranek

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].