Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Charlene zaliczyła modową wpadkę. Postawiła na niezwykle trudny materiał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.07.2022 08:07

Księżna Charlene zaliczyła modową wpadkę. Postawiła na niezwykle trudny materiał

księżna Charlene (EA)
fot. Valery Hache / AFP / East News

Ta kreacja księżnej Monako jeszcze przed długi czas będzie komentowana przez media i fanów. Żona księcia Alberta zdecydowała się bowiem na długą, srebrzystą suknię od Prady, która odznaczała się trudnym krojem i niewygodnym materiałem. Co założyła księżna Charlene?

Księżna Charlene na Gali Czerwonego Krzyża

Księżna towarzyszyła ostatnio swojemu mężowi podczas 73. Gali Czerwonego Krzyża. Wydarzenie to organizowane jest cyklicznie od 1948 roku i ma charakter wielkiej imprezy charytatywnej, podczas której nie brakuje najważniejszych osobistości z Europy i świata. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości dla członków rodziny książęcej Monako.

Gala Czerwonego Krzyża rozpoczyna się oficjalną aukcją, podczas której zbierane są fundusze na cele charytatywne, a następnie ma zamienia się w uroczystą kolację uświęcaną występami popularnych muzyków. Później jest już tylko rozpoczęcie balu i fajerwerki zwieńczające całą ten dzień. Tegoroczna edycji wydarzenia miała miejsce na tarasach Kasyna, podczas uroczystości zbierano środki na MCK, a gościem wieczoru była Alicia Keys.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia nie mogło zabraknąć księcia Alberta i jego ukochanej. Księżna Charlene zaskoczyła zgromadzonych swoją niecodzienną stylizacją z domu Prady.

Księżna Charlene w niekorzystnej stylizacji

To, co przykuło uwagę wszystkich podczas tegorocznego wydarzenia to niecodzienna kreacja księżnej Monako. Księżna Charlene postawiła bowiem na długą srebrzystą suknię, wykonaną z tafty. Trudny i niespotykany materiał nie tylko zgubił piękną, wysportowaną figurę arystokratki, ale też wyjątkowo źle układał się podczas wystąpienia.

Stylizacja z domu mody Prada ozdobiona była wzorem w brokatowe kwiaty, a do całości żona księcia Alberta dobrała srebrzystą kopertówkę od Van Cleef & Arpels oraz delikatny, podkreślający rysy makijaż. Nawet to nie uratowało jednak modowego wyboru.

Warto wspomnieć, że Charlene jest powszechnie uważana za wzór klasy i stylu, jej dotychczasowe kreacje w większości były zaś nienaganne. Podobne wpadki na monakijskim dworze zdarzają się tym samym niezwykle rzadko.

Zobacz zdjęcia:

księżna Charlene 1
Księżna Charlene podczas 73. Gali Czerwonego Krzyża w Monako w 2022 roku fot. SplashNews.com/East News
księżna Charlene 2
Księżna Charlene podczas 73. Gali Czerwonego Krzyża w Monako w 2022 roku fot. SplashNews.com/East News
księżna Charlene 3
Księżna Charlene podczas 73. Gali Czerwonego Krzyża w Monako w 2022 roku fot. SplashNews.com/East News
księżna Charlene 4
Księżna Charlene podczas 73. Gali Czerwonego Krzyża w Monako w 2022 roku fot. SplashNews.com/East News
księżna Monako
księżna Monako fot. AFP / East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda TVN niespodziewanie urodziła. Na dziecko zdecydowała się w ostatniej chwili

  2. Opozda nie wytrzymała, natychmiast zareagowała na film Królikowskiego. "Wybrałeś imprezę i wyjazd kochanką"

  3. "Może nie dożyje liceum". Skandaliczne słowa o dziecku Fabijańskiego, była partnerka natychmiast zareagowała

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].