Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Ładnie nas okłamaliście". Fani oburzeni tym, co Szostakowie zrobili przed rozstaniem. Coś tu nie gra…
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.03.2024 15:04

"Ładnie nas okłamaliście". Fani oburzeni tym, co Szostakowie zrobili przed rozstaniem. Coś tu nie gra…

Akop i Sylwia Szostakowie
Akop i Sylwia Szostakowie

Wielbiciele Akopa i Sylwii Szostaków czują się oszukani. Fani przypomnieli, co influencerzy zrobili tuż przed decyzją o zakończeniu związku. Po rozstaniu gwiazd, które w piątek wstrząsnęło mediami, sieć zalała fala oburzenia.

Sylwia i Akop Szostakowie nie są już razem

Informacja o rozstaniu gwiazd fitnessu Sylwii i Akopa Szostaków spadła w piątek na media jak grom z jasnego nieba. Nic nie wskazywało na to, że w związku influencerów dzieje się coś złego.

Tymczasem na profilach trenerów personalnych na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym wyjawili, że pomimo podjęcia prób ratowania miłości, ich relacja jest już przeszłością.

Chcemy się podzielić z wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą - czytamy w oświadczeniu.

"Jest bardzo ciężko". Wypruta z emocji Sylwia Szostak przerwała milczenie. Na gorąco ujawniła kulisy rozstania z Akopem Sylwia Peretti ze łzami wspomina syna, ale nie tylko ją czeka smutna Wielkanoc. Ta gwiazda "Królowych życia" też pękła przed świętami

Fani wstrząśnięci rozstaniem Sylwii i Akopa Szostaków

Sylwia Szostak zamieściła na swoim Instagramie wideo, na którym potwierdziła autentyczność oświadczenia o rozstaniu. Chwilę później w jej ślady poszedł sam Akop, udostępniając poruszające nagranie.

Pewnie już widzieliście post, który znajduje się na tablicy u Sylwii i u mnie. Niestety, będziemy iść przez życie już nie jako małżeństwo. Proszę, byście uszanowali tę decyzję. Wszystko odbyło się w szacunku. Jest mi przykro, próbowaliśmy i się nie udało. Tak czasem w życiu bywa… - tłumaczył sportowiec.

“Uszanowanie decyzji” nie przychodzi łatwo wielbicielom pary, którzy dają głośny wyraz swojego niezadowolenia i niezrozumienia sytuacji. Niektórzy z nich czują się wręcz oszukani.

Fani Akopa i Sylwii Szostaków czują się oszukani

Fani zauważają, że nic nie wskazywało na to, że para mierzy się z kryzysem. W publikowanych na Instagramie nagraniach, nie żałowali sobie czułości, a Akop jeszcze dwa tygodnie temu podkreślał, że łączy ich prawdziwa miłość.

To jednak nie wszystko. Zaledwie kilka dni temu sportowiec zamieścił wideo, na którym ujawnił, że… wytatuował sobie na plecach twarz swojej żony. Dziś nagranie jest już niedostępne. Wielbiciele gwiazd są oburzeni.

  • Rozstanie? A te wszystkie relacje? Filmiki? Trochę to nie fair, że tak wszystkich okłamywaliście…
  • Ładnie nas okłamaliście
  • Róże, bukiety i co, to było tylko pod filmiki?
  • Po prostu te wszystkie ich treści okazały się być nic nie warte, bo wszystko kończy się fiaskiem
  • Instagram to największe kłamstwo jakie wymyślił człowiek - piszą zrozpaczeni fani.

Co o tym sądzicie?

Akop Szostak wytatuował sobie twarz żony
Akop Szostak wytatuował sobie twarz żony
Akop Szostak i Sylwia Szostak
Akop i Sylwia Szostakowie, fot. instagram.com/akop
Akop Szostak i Sylwia Szostak
Akop i Sylwia Szostakowie, fot. instagram.com/akop
Akop Szostak i Sylwia Szostak
Akop i Sylwia Szostakowie, fot. instagram.com/akop