Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna już tak nie wygląda. Przeszła wielką metamorfozę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.06.2024 13:16

Luna już tak nie wygląda. Przeszła wielką metamorfozę

Luna
fot. KAPiF

Luna zrobiła prawdziwą furorę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji. Po miesiącach wraca z kolejnym zaskoczeniem. Po jej dawnym wizerunku nie ma już śladu. Piosenkarka postawiła na mocną metamorfozę. Co szykuje dla fanów?

Luna na Eurowizji 2024. Było o niej głośno

Już podczas polskich preselekcji do międzynarodowego konkursu zrobiło się głośno o początkującej wokalistce. Wyborem TVP pokonała nawet faworytkę internautów, Justynę Steczkowską, i z utworem "The Tower" ruszyła na podbój Eurowizji.

Tam niestety odpadłą już na etapie półfinału. Podczas swoich eliminacji zajęła 12. miejsce z ilością 35 punktów. Była o krok do awansu, ponieważ do finału przechodziło dziesięcioro artystów. Mimo to Luna dała się zapamiętać międzynarodowym mediom.

Wielkim skandalem był awans do finału reprezentantki Izraela. Swój sprzeciw okazywało wiele artystów, w tym polska piosenkarka, która nawoływała do zakończenia wojny w Palestynie.

Teraz po kilku miesiącach od konkursu nadal wzbudza spore emocje. Już na pierwszy rzut oka nie przypomina dziewczyny, która zaczynała swoją przygodę w show-biznesie. Z nowym wizerunkiem rusza na podbój.

Przykre do jakiego stanu doprowadzili Lunę. Zalała się łzami Z tą piosenką Edyta Górniak chciała jechać na Eurowizję po 30 latach. "I remember" już w sieci

Luna zmieniła swój wizerunek. Postawiła na odważne cięcie

Od podróży do Malmö Luna zyskała sporo uwagi internautów. Niektórzy wspierają artystkę, która pokazał na konkursie nieco świeżości, a inni wręcz obwiniają ją za niskie miejsce w Eurowizji.

Liczyłam się z tym, że nie każdy będzie zadowolony z mojego wyboru, bo każdy miał innego faworyta. To jest wiadome, naturalne, spodziewałam się tego. Myślę, że troszeczkę zaskoczyła mnie jednak ilość takich mimo wszystko negatywnych komentarzy, takiego hejtu i mowy nienawiści w moim kierunku, która była już bardzo ostrym atakiem w moją stronę, pełnym wulgaryzmów i czegoś, co uważam, że jest odrobinę przekroczeniem granicy - mówiła przed wyjazdem do Szwecji Radiu Eska.

Niedawno postanowiła zupełnie zmienić wizerunek, by pokazać swoje nowe artystyczne oblicze. Olbrzymia zmiana dotyczy jej długich platynowych włosów. Luna postawiła na odważne cięcie. Na najnowszym nagraniu widzimy ją z kosmykami zaledwie do ramion. Na końcu artykułu zdjęcia. Naszym zdaniem takie cięcie sprawiło, że wygląda jeszcze bardziej dziewczęco.

Dodatkowo coraz odważniej komentuje zainteresowanie wokół niej. Na jednym z ostatnich zdjęć założyła koszulkę, która mogła nawiązywać do jej "relacji" z niektórymi internautami.

Hejtowanie mnie nie sprawi, że będziesz piękniejszy - brzmiał tekst.

Czym jeszcze zaskoczy nas artystka? Ma ambitny plan na podbój show-biznesu.

Luna szykuje kolejne niespodzianki. Czym się zajęła po Eurowizji?

Luna nie może narzekać na brak zainteresowania. Po Eurowizji zyskała nie tylko nowych słuchaczy z Polski, ale także z Europy. To dla niech w ostatnim czasie poświęciła się muzycznej twórczości. Na jej profilu nie brak postów i relacji ze studia nagrań.

Łatwo można też zauważyć, że piosenkarka nadal utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami Eurowizji. W mediach społecznościowych nie brak komentarzy od m.in.: Bambie Thug czy Nemo, czyli zwycięzcy tegorocznego konkursu.

Czy na horyzoncie możliwa jest współpraca pomiędzy artystami? Fani z pewnością chcieliby ich wspólnego utworu.

Luna, fot. Tik Tok
Luna, fot. Tik Tok
Luna, fot. Instagram
Luna przeszła metamorfozę, fot. Instagram
Luna, fot. Instagram
Luna z Bambie Thug, fot. Instagram
Luna, fot. KAPiF
Luna przeszła metamorfozę, fot. KAPiF

Źródło: Radio Eska