Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Łzy same lecą. Katarzyna Cichopek zamieściła wzruszający post z synem. Miała ważny powód
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 08.07.2024 15:24

Łzy same lecą. Katarzyna Cichopek zamieściła wzruszający post z synem. Miała ważny powód

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF/Instagram

Katarzyna Cichopek już dawno nie zamieściła w sieci tak emocjonalnego wpisu. A to wszystko z powodu jej ukochanego syna, Adama Hakiela.

Zmiany w życiu Kasi Cichopek

Nie da się ukryć, że w życiu Katarzyny Cichopek zaszły w ostatnim czasie ogromne rewolucje. Mowa tu nie tylko o aspektach zawodowych, ale także prywatnych.

Przypomnijmy, że w marcu 2022 roku odtwórczyni roli Kingi w w serialu “M jak miłość” i jej ówczesny mąż, tancerz i choreograf Marcin Hakiel, wydali wspólne oświadczenie, w którym oficjalnie poinformowali opinię publiczną o swoim rozstaniu. Formalnie małżeństwo gwiazdorskiej pary zakończyło się kilka miesięcy później.

Nowym partnerem Kasi Cichopek został jej kolega z pracy, dziennikarz Maciej Kurzajewski. Związek byłych gwiazd TVP od samego początku budził sporo kontrowersji. Sporo do powiedzenia w tym temacie miała przede wszystkim była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz.

Małgorzata Foremniak adoptowała dwoje dużych dzieci i przeżyła koszmar Chciał obrazić córkę Wiśniewskiego. Zmiażdżyła go ripostą. Jest w tym lepsza niż jej ojciec

Kasia Cichopek świętuje 15. urodziny syna

8 lipca na oficjalnym profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie, który obserwuje na ten moment już przeszło 586 tysięcy użytkowników serwisu, pojawił się nowy wpis. Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wyjątkowym, rodzinnym momentem.

15 lat minęło jak jeden dzień - napisała.

Tego dnia swoje 15. urodziny obchodzi bowiem syn Cichopek i Hakiela, Adam.

Kasia Cichopek pokazała niepublikowane zdjęcia z synem

Z tej okazji Kasia wrzuciła do sieci dwa wyjątkowe zdjęcia. Pierwsze to fotografia z domowego archiwum - widzimy na nim celebrytkę, która trzyma na rękach malutkiego synka, pozując na tle bożonarodzeniowej choinki. 

Z kolei na następnym slajdzie znalazło się aktualne zdjęcie. Z łatwością można dostrzec, że piętnastolatek przerósł już swoją sławną mamę.

Trudno się nie wzruszyć… Wspomniane zdjęcie możecie obejrzeć poniżej.

Katarzyna Cichopek z synem, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek z synem, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek z synem, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek z synem, fot. Instagram