Swiatgwiazd.pl
M jak miłość, wypadek

instagram.com/mjakmilosc.official

"M jak Miłość": Basia znajdzie się w niebezpieczeństwie, dojdzie do wypadku

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Widzowie M jak miłość wstrzymają oddech. Premierowe odcinki kultowego serialu wzbudzą sporo emocji, a nad uwielbianymi bohaterami zawisną czarne chmury. Zrobi się niebezpiecznie.

M jak miłość od 20 lat cieszy oko widzów TVP, a losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół zjednują wokół siebie coraz większą rzeszę fanów. Sympatycy do tego stopnia zżyli się z bohaterami, że bez niektórych z nich nie wyobrażają sobie kontynuacji serialu. Trudno zaprzeczyć również, że wydarzenia z Grabiny widzowie przeżywają razem z uwielbianymi postaciami. W najbliższych odcinkach emocji z całą pewnością nie zabraknie.

Niebezpieczna relacja

Chociaż Basia Rogowska (Karina Woźniak), córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ma tylko 12 lat w ostatnich odcinkach przeżyła swój pierwszy zawód miłosny. Miłosz, z którym się spotykała, zerwał z nią przez SMS, co zupełnie ją przybiło. 

Najlepsza na otarcie łez okazała się nowa znajomość z niejakim Dawidem (Iwo Wiciński) z sąsiedztwa. Nastolatkowie zaczęli coraz częściej się ze sobą widywać, a Basia szybko obdarzyła go sympatią.

Jak opisuje Super Express, w 1562 odcinku, który na antenie TVP pojawi się 1 lutego, 12-latka okłamie swoich rodziców, że źle się czuje, by nie iść na ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik). Dzięki temu będzie mogła udać się na kolejną randkę z uroczym Dawidem.

Nastolatek zabierze nowo poznaną koleżankę na przejażdżkę samochodem, chociaż nie ma prawa jazdy. Niestety, doprowadzi to do dramatycznych zdarzeń - dojdzie do kolizji, a chłopak porzuci uszkodzone auto w lesie.

Fani M jak miłość wstrzymają oddech

Po wszystkim chłopak sam uda się na policję, gdzie zgłosi kradzież samochodu. Na domiar złego zmusi Basię do kłamstwa wobec Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Początkowo ani Basia, ani jej rodzice, nie będą zdawali sobie sprawy, w jak poważnym niebezpieczeństwie znalazła się 12-latka. Czy jednak spowodowana przez Dawida kolizja pozwoli Marysi odkryć prawdę, a dziewczynce przejrzeć na oczy?

Dopiero premierowe odcinki dadzą odpowiedź na wszystkie pytania. Emocji jednak nie zabraknie. Warto wspomnieć, że wiele nieprzyjemności czeka również na rodzinę Zduńskich i Chodakowskich.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Anna Lewandowska pokazała babcię. Ależ podobne

  • Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"

  • 84-letni ulubieniec Polaków usunięty z listy szczepień, Jan Wróblewski nie wytrzymał

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >