Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Stuhr ma problemy ze zdrowiem? Aktor poruszał się o kulach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.04.2022 13:53

Maciej Stuhr ma problemy ze zdrowiem? Aktor poruszał się o kulach

Maciej Stuhr EA
Piotr Molecki/East News

Maciej Stuhr zaskoczył wszystkich na gali wręczenia nagród Orły 2022. Aktor pojawił się na wydarzeniu, chodząc o kulach. Uwagę zwrócił także jego odmieniony wygląd i nowy styl. Co się mu stało?

Aktor został nominowany do nagrody za najlepszą rolę męską. Nikogo nie zdziwił ten fakt, ponieważ jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. To, co zainteresowało zgromadzonych to stabilizator, znajdujący się na jego nodze.

Maciej Stuhr ma problemy ze zdrowiem

W środę 20 kwietnia mieliśmy okazję podziwiać galę wręczenia nagród Orły 2022. Na tym prestiżowym wydarzeniu nie zabrakło najwybitniejszych postaci ze świata kinematografii. Jednym z nominowanych był Maciej Stuhr. Aktor był jednym z faworytów w kategorii "Najlepsza rola męska". Gwiazdor zwrócił uwagę wszystkich zaproszonych tym, w jakim wydaniu zaprezentował się podczas wydarzenia.

Maciej Stuhr chodzi o kulach

Aktor pojawił się na gali Orły 2022 w niecodziennym wydaniu. Gwiazdor miał ogoloną na łyso głowę oraz długą brodę. Jego wierni mogli spodziewać się takiej metamorfozy, ponieważ już wcześniej publikował on na swoich social mediach kilka postów w odmienionym wyglądzie. Jednak to, co zwróciło uwagę wszystkich zgromadzonych to stabilizator na nodze aktora. Maciej Stuhr poruszał się na wydarzeniu o kulach.

Niestety, nie wiadomo jakie problemy zdrowotne ma popularny aktor. Maciej Stuhr nie wypowiadał się ani razu na temat swojego stanu zdrowia, ani nie zdradził powodu, dla którego używa kul. Pozostaje mieć nadzieję, że jest to tylko chwilowy uraz i gwiazdor szybko powróci do pełni sił.

Zobacz, ja wyglądał Maciej Stuhr na gali Orły 2022:

Maciej Stuhr na gali
Pawel Wodzynski/East News
Maciej Stuhr na gali
Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Znany aktor aresztowany przez policję, druzgocące doniesienia. To już koniec jego kariery?

  2. Uwielbiany aktor jest gejem? Padły nieoczekiwane słowa, nie ma już żadnych wątpliwości

  3. Wstrząsające, co działo się w domu legendarnego aktora, padły słowa o przemocy. "Musiałem mieć trzy operacje"

Źródło: Super Express

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Maciej Stuhr