Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Linette żartuje z porażki Roberta Lewandowskiego. Internauci pękają ze śmiechu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.01.2024 12:31

Magda Linette żartuje z porażki Roberta Lewandowskiego. Internauci pękają ze śmiechu

Magda Linette śmieje się z Roberta Lewandowskiego
Linette zwróciła się do Lewandowskiego po ogłoszeniu wyników 89. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, fot. KAPiF/instagram.com/magdalinette/

W sobotni wieczór odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2024, na której uhonorowano najlepszych sportowców minionego roku. Wśród laureatów niestety nie znalazł się Robert Lewandowski, co nie umknęło uwadze Magdy Linette. Gwiazda zwróciła się do niego publicznie w mediach społecznościowych. Internauci od razu zareagowali na jej post.

Magda Linette podbiła świat sportu w 2023 roku. Z czego zasłynęła?

Polscy sportowcy są znani na cały świat nie tylko w piłce nożnej. Ubiegły rok był zdecydowanym polem do popisów dla reprezentacji kraju w siatkówce, a także utalentowanych gwiazd kortu. Jednym z większych odkryć 2023 roku była Magda Linette.

Tenisistka rzuciła na kolana rywalki w turnieju Australian Open, co nie udało się nawet Idze Świątek. Sukces przyniósł jej ogromną popularność, sportowe rozgrywki zakończyła na etapie półfinału. Zwycięski sezon zapewnił jej awans w klasyfikacji WTA, a także uznanie wśród fanów sportu.

31-latka została jedną z nominowanych do nagrody w plebiscycie Gali Mistrzów Sportu 2024. Na liście znaleźli się także inni sportowcy, w tym jej "koleżanka z kortu", Iga Świątek. Sobotni wieczór był dla tenisistki ważnym wydarzeniem.

Piotr Żyła przemówił na gali i się zaczęło. Najpierw gromki śmiech, a potem niezła konsternacja Gala Mistrzów Sportu 2024. Kto wygrał? Bardzo niskie miejsce Lewandowskiego i zaskakująca pierwsza trójka

Magda Linette nominowana do tytułu "Najlepszego Sportowca Roku 2023". Które miejsca zajęła?

W sobotni wieczór wyłoniono laureatów plebiscytu na "Najlepszego Sportowca 2023 roku". Internauci od dawna oddawali swoje głosy na faworytów, jednak laureatką pierwszego miejsca ponownie została Iga Świątek. Tenisistka nie mogła niestety zjawić się na imprezie, podobnie do Piotra Żyły, który swoje przemówienie przekazał online.

Wśród dziesiątki wyróżnionych sportowców niestety nie znalazła się Magda Linette, ani, ku zaskoczeniu wielu, Robert Lewandowski. Gwiazda kortu postanowiła zwrócić się w mediach społecznościowych do piłkarza w sprawie "porażki". Na liście najlepszych sportowców 2023 roku znaleźli się:

1. miejsce: Iga Świątek (tenis)

2. miejsce: Bartosz Zmarzlik (żużel)

3. miejsce: Aleksander Śliwka (siatkówka)

4. miejsce: Natalia Kaczmarek (bieg na 400 m)

5. miejsce: Piotr Żyła (skoki narciarskie)

6. miejsce: Wojciech Nowicki (rzut młotem)

7. miejsce: Hubert Hurkacz (tenis)

8. miejsce: Martyna Klatt, Helena Wiśniewska (kajakarstwo)

9. miejsce: Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska-Wenglarczyk, Magdalena Pawłowska i Ewa Trzebińska (szermierka)

10. miejsce: Adrian Meronk (golf)

Magda Linette zwróciła się do Roberta Lewandowskiego. Internauci w szoku

Robert Lewandowski jest doskonale znany nie tylko wśród polskich fanów piłki nożnej, ale także na całym świecie ze względu na klubowe zmagania w FC Barcelonie. Jeśli jednak ktoś nie kojarzy jego sportowych dokonań, to na pewno w internecie natknął się na memy z udziałem gwiazdora.

Często przedstawiają go jako sportowca, który miałby zazdrościć sukcesów innych Polaków, w tym m.in.: Idze Świątek. Tenisistka nawet sama zażartowała z popularności zabawnych obrazków. 

Tym razem jeden z memów udostępnił Magda Linette na Twitterze. Na zdjęciu widać jak piłkarz napełnia kieliszek napojem alkoholowym. 31-latka opatrzyła post podpisem: "Polej, Robercik". Internauci od razu zareagowali na żart.

  • Pani Magdo…jak mnie Pani zaimponowała w tej chwili.
  • Królowo.
  • Ciężko będzie to przebić.
  • Brawo Ty!
  • Nie ma co zbierać.
  • Nie ma sportowca, który lepiej ogarnia media społecznościowe.
  • Powinna być też nagroda za najlepszy post w internecie sportowca bo tutaj bez konkurencji.
  • Jak dla mnie, tym wpisem wygrałaś wszystko.
  • Cudowne!
  • Złoto pani Magdo!
Robert Lewandowski
Linette zwróciła się do Lewandowskiego po ogłoszeniu wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Linette zwróciła się do Lewandowskiego po ogłoszeniu wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Linette zwróciła się do Lewandowskiego po ogłoszeniu wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, fot. KAPiF
Magda Linette
Linette zwróciła się do Lewandowskiego po ogłoszeniu wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, fot. Tatiana, CC BY-SA 2.0, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38315624