Swiatgwiazd.pl
MAŁGORZATA OSTROWSKA KRÓLIKOWSKA

TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, co jej mąż zostawił po sobie rodzinie. Bardzo cenna pamiątka

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła Polską i rodziną aktora. Teraz na jaw wyszły informacje dotyczące testamentu gwiazdy. Poruszającymi wieściami podzieliła się wdowa.

  • Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020

  • Okazuje się, że pozostawił po sobie wiele cennych rzeczy

  • Wdowa wspomina treść testamentu męża

Odejście aktora znanego z serialu ,,Ranczo" było jednym z największych ciosów na początku 2020 roku. Rodzina do dziś nie może się pogodzić z odejściem bliskiego, starają się jednak dbać o jego pamięć. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska ujawniła nowe informacje dotyczące testamentu.

Rodzina wspomina Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat, 27 lutego 2020 roku. Ta informacja była szokiem dla polskiego środowiska filmowego, na pogrzebie stawiło się bardzo wiele postaci z polskiego showbiznesu. Zmarł po długim zmaganiu się z ciężką chorobą. Wdowa po aktorze przyznaje, że do dziś trudno jej się pogodzić z tą stratą (więcej tutaj).

Zostawił po sobie ukochaną żonę oraz czwórkę dzieci. Wszyscy bardzo przeżyli stratę bliskiego, jednak ta tragedia zbliżyła ich do siebie i rodzina Królikowskich bardzo się wspiera. Niedawno wzięli udział w rodzinnej sesji zdjęciowej w Kudowie, przy okazji festiwalu kultury polskiej i czeskiej.

Z tej okazji Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się nieznanymi wcześniej informacjami dotyczącymi między innymi testamentu męża. Okazuje się, że Królikowski zostawił rodzini wiele cennych rzeczy, jednak przyznaje że najważniejszy jest ich zaciszny dom w górach. Cała rodzina jest z nim bardzo związana.

- Chcieliśmy by on nas wszystkich integrował. Pomaga w tym to, że tam nie ma internetu i zasięgu. To dla nas bardzo ważne w czasach, gdy na co dzień mamy tak mało momentów dla siebie - przyznała wdowa po Królikowskim.

Anna Mucha

Anna Mucha odpowiedziała na materiał tabloidu. Nie przebierała w słowach

CZYTAJ DALEJ

Prawda o testamencie Pawła Królikowskiego

Okazuje się, że rodzinny dom to nie jedyny dorobek jaki aktor pozostawił rodzinie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że są również bardzo związani z zapoczątkowanym przez Pawła festiwalem w Kudowie. Wyznaje, że jest to dziedzictwo męża, które bardzo chciałaby kultywować razem z dziećmi.

Bez wątpienia dziedzictwem po Pawle Królikowskim jest jego pamięć, którą całą rodziną cały czas kultywują. Na pewno też uznaniem dla ojca jest to, że jego najstarszy syn, Antoni, poszedł w jego ślady i również zajmuje się aktorstwem, za które zaczął zgarniać pierwsze laury.

Pod koniec wywiadu wdowa wspomniała także o kolejnym nietypowym testamencie po aktorze znanym z ,,Rancza". Okazuje się, że aktor zostawił rodzinie całą masę... przepisów. Miał on spisywać receptury swojej babci i później je odtwarzać, dodając samodzielne. Ostrowska-Królikowska przyznaje, że chciałaby aby jej dzieci przejęły te przepisy i się ich również nauczyły.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >