Swiatgwiazd.pl
Królikowscy

AGENCJA SE/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła list od męża. Poczuła, że to znak

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Choć od śmierci Pawła Królikowskiego mija już półtora roku, bliskim wciąż trudno pogodzić się ze stratą. Wdowa po aktorze, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, w szczerym wywiadzie opowiedziała, jak dba o pamięć po zmarłym mężu. Wyznała także, że ostatnio przydarzyło jej się coś, co bez wątpienia traktuje jako znak.

  • Paweł Królikowski zmarł na początku 2020 roku

  • Dziś Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznaje dlaczego nie wyprowadzi się z ich ukochanego domu w Zalesiu

  • Podzieliła się znalezionym ostatnio listem, napisanym do niej przez zmarłego męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała o tym, jak radzi sobie po śmierci męża. Zarzeka się, że nie wyrzuciła rzeczy po mężu, a nawet że wciąż znajduje niespodzianki od ukochanego. Znaleziony niedawno liścik oznacza za jasny znak z góry.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dba o pamiątki po mężu

Paweł Królikowski nie należał do celebrytów, którzy korzystali ze swojej popularności w życiu prywatnym. Zamiast częstych i przelotnych romansów, wolał poświęcić się budowaniu szczęścia rodzinnego z ukochaną kobietą - Małgorzatą Ostrowską. Byli związkiem małżeńskim od 1988 aż do tragicznej śmierci aktora w 2020.

Wiadomość o śmierci gwiazdy ,,Rancza" wstrząsnęła Polską na początku 2020 roku. Wiadomo było o chorobie, z którą się aktor zmagał, jednak śmierć tak młodego człowieka zawsze jest dużym szokiem. Przede wszystkim dla rodziny, która wciąż dba o pamięć zmarłego (więcej tutaj).

Niedawno wdowa po Pawle Królikowskim udzieliła szczerego wywiadu na temat swojej żałoby. Opowiedziała tam, że bardzo ważne jest dla niej mieszkanie w ich ukochanym, wspólnym domu w Zalesiu. Podobno nie wyrzuciła starych rzeczy męża, w kuchni cały czas stoi jego ulubiony kubek, ubrania wciąż wiszą w szafie.

- Głupi ekspres do kawy nagle stał się wyjątkowy, bo był Pawła - tłumaczy Królikowska.

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda?

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła list od zmarłego męża!

Opowiedziała też o wzruszającej sytuacji, która miała miejsce ostatnio. Postanowiła zrobić porządki w swoich rzeczach, gdy niespodziewanie natrafiła na pamiątkę po mężu. W szkatułce po otrzymanym od niego pierścionku znalazła nieczytany wcześniej, ukryty liścik.

- Dwa słowa: „wspólny sekret”, napisane ręką Pawła. Rozłożyłam ją i przeczytałam zdanie: „Gruszko złota, bądź zawsze narzeczoną, choć już jesteś żoną” - wyznaje.

Okazuje się, że ta szkatułka miała dużą wartość dla Królikowskich. Małgorzata otrzymała w niej pierścionek na 25. rocznicę ślubu - obiecany przy zaręczynach pierścionek z brylantem. Aktor bowiem oświadczył się tanim pierścionkiem z cyrkonią i długo odkładał na ten odpowiedni.

Wyznaje, że znalezisko ma dla niej ogromną wartość - zapewnia, że rozumie to jako znak, że były mąż wciąż w domu jest i nad nią czuwa.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Party

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >