Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel pokazał wszystkim... palec! To cios w serce Kasi Cichopek
Anna Lipska
Anna Lipska 07.12.2023 17:59

Marcin Hakiel pokazał wszystkim... palec! To cios w serce Kasi Cichopek

Marcin Hakiel pokazał palec
Marcin Hakiel, fot. KAPIF

Marcin Hakiel od czasu do czasu mocno zaskakuje nie tylko wyznaniami w wywiadach, ale tez publikacjami na Instagramie. Tym razem pokazał wszystkim palec. Co chciał przez to powiedzieć?

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek już są po rozwodzie. Wszystko ustalili na sali rozpraw, podzielili się opieka nad dziećmi i oboje układają sobie życie po rozstaniu. O ile prezenterka “Pytania na śniadanie” jest powściągliwa w informowaniu mediów o kulisach dawnej relacji, to jej były mąż nie ma takich oporów.

Marcin szybko udzielił wywiadu, a potem od czasu do czasu mówił o szczegółach. Nie ukrywał też, że się zakochał. Pierwszy związek po rozstaniu trzymał z dala od mediów. Uczucie się wypaliło, ale długo nie był singlem. 

Obecnie jest w kolejnej relacji i tu już nie ma nic do ukrycia, a o byłej żonie nie zapomina i od czasu do czasu wbija jej szpile w rozmowach z dziennikarzami lub w sieci.

I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana" Marcin Hakiel miał dostać ofertę z TVP. W tle Cichopek i Kurzajewski. Dlatego nie chcą razem pracować!

Marcin Hakiel wygadał się na temat rozwodu z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel od czasu do czasu w wywiadach wylewa z siebie nagromadzone żale. Ostatnio zdradził, że po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaszła w nim ogromna zmiana. Wyznał też, że to o zajął się sprawami związanymi z rozwodem.

Ja posprzątałem ten cały bałagan, który tam się wydarzył. To ja złożyłem papiery rozwodowe i to wszystko ogarnąłem w pewnym momencie. Myślę, że przepracowałem to, co się wydarzyło i na pewno jestem innym człowiekiem. Ale nie żałuję. Nawet ostatnio przyjaciele powiedzieli, że może bym założył jakąś dodatkową działalność "Jak się rozwodzić" - opowiadał tancerz.

Po tym wyznaniu na jego profilu na Instagramie pojawiła się relacja, która jest bardzo wymowna i nie da się ukryć, że zaskoczyła…
 

Marcin Hakiel pokazał wszystkim palec

Marcin Hakiel i Dominika, z którą jest obecnie związany, chętnie pokazują się razem. Wiadomo też, że kobieta poznała dzieci tancerza. Ich relacja zdaje się galopująco rozwijać. Jakiś czas temu zrobili nawet podobne tatuaże z pierwszymi literami swoich imion.

I to właśnie jest to, co pokazał w swojej relacji na Instagramie. Po doniesieniach w dzisiejszej prasie i portalach, że mówi o rozwodzie, pokazał palec! A tam wytatuowana literka “D”. Tym samym jasno dał znać, co, a raczej kto, jest teraz jego priorytetem!

Marcin Hakiel pokazał palec, fot. Instagram
Marcin Hakiel pokazał palec, fot. Instagram
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF