Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel zemścił się na Kasi Cichopek przed świętami. Ujawnił krępujące fakty z sali sądowej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.12.2023 14:51

Marcin Hakiel zemścił się na Kasi Cichopek przed świętami. Ujawnił krępujące fakty z sali sądowej

Marcin Hakiel publicznie wyciąga brudy na Katarzynę Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel publicznie wyciąga brudy na Katarzynę Cichopek, fot. KAPiF

Marcin Hakiel najwyraźniej dba o to, by nie wypaść z pamięci swojej byłej żonie, Katarzynie Cichopek. Gwiazdor udzielił kolejnego wywiadu, w którym nie szczędził przykrych słów pod adresem aktorki.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek. Koniec wielkiej miłości

Rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek był prawdopodobnie najgłośniejszym rozstaniem gwiazd polskiego show-biznesu ostatnich lat. Na relacji pary, która uchodziła za świetnie dogadującą się i niemal idealną, pojawiła się nieoczekiwana skaza w postaci zdrady małżeńskiej.

Aktorka zaczęła spotykać się z kolegą z “Pytania na śniadanie”, Maciejem Kurzajewskim. Gdy dowiedział się o tym jej mąż, nie miał wątpliwości, że ich związek jest już nie do odratowania. Po jakimś czasie ulubieńcy widzów spotkali się w sądzie.

I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana" Ostatnie chwile Cichopek i Kurzajewskiego przed chwilowym rozstaniem. Zdjęcia potwierdzają, w jakim są nastroju

Marcin Hakiel nie odpuszcza Katarzynie Cichopek

Katarzyna Cichopek stara się nie komentować kwestii dotyczących rozstania z Marcinem Hakielem. Buduje swoją relację z Maciejem Kurzajewskim, a wśród plotek na ich temat pojawiły się również te o nadchodzącym ślubie.

Postawa gwiazdy “Pytania na śniadanie” jest na przeciwnym biegunie od tej, jaką prezentuje jej były mąż. Tancerz chętnie komentuje działania swojej dawnej ukochanej i udziela wywiadów, w którym nie szczędzi złośliwości pod jej adresem. W najnowszej rozmowie z Pudelkiem postanowił nawet wyjawić szczegóły dotyczące rozwodu.

Marcin Hakiel o rozwodzie z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel stwierdził, że od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek zaszła w nim ogromna zmiana. Co ciekawe, zdradził też, że to na nim spoczął obowiązek “formalnego” zakończenia związku.

Ja posprzątałem ten cały bałagan, który tam się wydarzył. To ja złożyłem papiery rozwodowe i to wszystko ogarnąłem w pewnym momencie. Myślę, że przepracowałem to, co się wydarzyło i na pewno jestem innym człowiekiem. Ale nie żałuję. Nawet ostatnio przyjaciele powiedzieli, że może bym założył jakąś dodatkową działalność "Jak się rozwodzić" - opowiadał tancerz.

Dziś gwiazdor jest już w nowym związku. Świeżo upieczona partnerka 40-latka Dominika, chętnie towarzyszy ukochanemu na branżowych imprezach. Para zdecydowała się nawet na wspólne tatuaże, co może oznaczać, że zakochani traktują swoją relację bardzo poważnie.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl