Swiatgwiazd.pl
Marek Kondrat

East News

Marek Kondrat ma 38 lat młodszą żonę. Poznał ją, gdy była dzieckiem

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Marek Kondrat jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Mimo iż już jakiś czas temu zniknął z show-biznesu, wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Okazuje się, że gwiazdor może pochwalić się piękną małżonką, która w dodatku je

  • Marek Kondrat kilka lat temu wyprowadził się z Polski do Hiszpanii razem ze swoją rodziną - młodziutką żoną i córeczką.

  • W 2015 roku Marek Kondrat ożenił się z Antoniną Turnau, córką wybitnego muzyka Grzegorza Turnaua.

  • W 2018 roku małżeństwo doczekało się pierwszego wspólnego dziecka, córeczki Heleny.

Marek Kondrat kilka lat temu wyprowadził się z Polski do Hiszpanii razem ze swoją rodziną - młodziutką żoną i córeczką. Chociaż aktor do dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych artystów w naszym kraju, zrezygnował z kariery scenicznej na rzecz rozwoju w biznesie. Widać takie życie bardzo mu służy. Nietrudno zauważyć, że zbawienny wpływ na Kondrata ma także jego dużo młodsza żona. 

Marek Kondrat ze swoją o 38 lat młodszą żoną

W 2015 roku Marek Kondrat ożenił się z Antoniną Turnau, córką wybitnego muzyka Grzegorza Turnaua. Chociaż ich związek od początku budził wiele kontrowersji ze względu na różnicę wieku, najwidoczniej para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. W 2018 roku małżeństwo doczekało się pierwszego wspólnego dziecka, córeczki Heleny.

Ze względu na potrzebę większej prywatności małżonkowie zdecydowali się wyprowadzić z Polski. Od kilku lat mieszkają w słonecznej Hiszpanii. Co jakiś czas Kondrat odwiedza jednak rodzinne strony. Najczęściej przyjeżdża wtedy do Krakowa. 

Jak donosi Super Express, ostatnio po 2 latach nieobecności, Kondrat ponownie widziany był w Krakowie. Jeździł bardzo modnym samochodem MINI Cooperem. Prawdopodobnie doglądał swoich interesów, którymi zajmuje się na co dzień jego syn Mikołaj. Jak sugeruje magazyn, gwiazdor nie spędził jednak w rodzinnym mieście zbyt dużo czasu. Wkrótce wrócił do swojego domu w Hiszpanii w Alicante. 

Mimo swojego wieku (71 l.) Marek Kondrat wygląda młodo. Jak widać na fotografiach, miłość zdecydowanie mu służy. 

Jak aktor poznał swoją żonę? 

Historia miłości Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Jak donoszą media, Kondrat poznał swoją żonę właśnie w Krakowie, gdy była jeszcze dzieckiem. Co ciekawe, niektóre źródła twierdzą, że zauroczył się przyszłą żoną w Kazimierzu Dolnym na festiwalu Dwa Brzegi. 

Ich miłość po trzech latach małżeństwa zaowocowała potomstwem. Para doczekała się córeczki. Jak podają media, na początku aktor nie był zachwycony pomysłem posiadania dziecka. Podobno było to marzenie Antoniny. Jednak Kondrat szybko zmienił zdanie i dzisiaj może cieszyć się późnym ojcostwem.

Na jednym ze zdjęć, które wstawił jakiś czas temu na Facebooka, pokazał swoją pociechę. Było to niemałe zaskoczenie dla fanów, którzy nie byli przyzwyczajeni do takiej otwartości gwiazdora. Dotychczas oboje z żoną stronili od pokazywania swojego prywatnego życia w mediach. 

Jak widać, Marek Kondrat świetnie odnajduje się w roli ojca. Nie jest on pierwszym gwiazdorem, który może poszczycić się późnym ojcostwem. Jak twierdzi wielu z nich, wychowywanie dziecka w starszym wieku odmładza. Bez wątpienia odjęło lat także Markowi Kondratowi. 

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-1365]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Se.pl, Gala.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >