Marzena Rogalska o nowej pracy Żródło: Jan Bielecki/East News

Marzena Rogalska o nowej pracy

10 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Marzena Rogalska podsyciła ciekawość internautów. Była prezenterka TVP opublikowała w sieci komentarz dotyczący jej dalszych planów zawodowych. Wyraźnie zaznaczyła, że nie zamierza kończyć swojej przygody z telewizją.

  • Trzy tygodnie temu Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP
  • Była prowadząca „Pytania na śniadanie” coraz śmielej mówi o swojej przyszłości
  • Dziennikarka opublikowała w sieci wymowny komentarz
  • Zamierza wrócić na szklany ekran?

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP z pewnością na długo zapisze się w historii telewizji. Przypomnijmy, że jednym z głównych powodów, który skłonił dziennikarkę do podjęcia takiej decyzji, był ogólnopolski strajk niezależnym mediów. Więcej o proteście przeczytacie TUTAJ.

Wokół decyzji Marzeny Rogalskiej bardzo szybko pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Tematem do dyskusji wśród internautów stało się między innymi zachowanie Tomasza Kammela, który w żaden sposób nie odniósł się do odejścia koleżanki z pracy. Od tego wydarzenia minęły już trzy tygodnie.

Marzena Rogalska ma już plany zawodowe?

Trzy tygodnie temu decyzja Marzeny Rogalskiej wywołała spore poruszenie w mediach. Teraz, gdy emocje powoli już opadają, dziennikarka ponownie zwróciła na siebie uwagę. Wzrok internautów przykuł bowiem jeden z komentarzy, który była prowadząca „Pytania na śniadanie” zamieściła na swoim profilu. Odpowiadając jednej z fanek, uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej zawodowej przyszłości.

- (…) Przykro, że musiała Pani odejść z Pytania na śniadanie. Zawsze lubiłam patrzeć na Pani uśmiechnięte oczy, od całej pani Marzenki zresztą biła niesamowicie pozytywna energia, ale również i chwile wzruszenia bywały. I to pokazywało jednocześnie, że jest Pani bardzo wrażliwą i pełną empatii kobietą. (…) – napisała fanka Marzeny Rogalskiej.

Tomasz Kammel na zdjęciu z dzieciństwaTomasz Kammel na zdjęciu z dzieciństwaCzytaj dalej

Dziennikarka szybko zareagowała na jej słowa, zaznaczając, że jeśli odejście z Telewizji Polskiej miało ją zmienić, to tylko na lepsze. Chwilę później zasugerowała, że fani nie muszą się martwić, a ona szybko powróci na szklany ekran.

- Dziękuję za te słowa! Jestem tu cały czas, ta sama Rogalska, ale z nową energią z powodu zmiany czyli jeszcze bardziej uśmiechnięta – napisała, po czym odpowiedziała na kolejny komentarz – Uściski ślę i uśmiechnę się z innego miejsca – czytamy.

Pod zdjęciem Marzeny Rogalskiej, które ta opatrzyła pięknym cytatem Ewy Drzyzgi, pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. Sympatycy dziennikarki nie tylko ubolewali nad jej zawodową przerwą, ale także życzyli jej powodzenia i dziękowali za mądry przekaz. Co napisała Rogalska?

- Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie. Usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z Wami. Dobrej niedzieli! – czytamy na Instagramie.

Choć dziennikarka nie odniosła się wprost do swoich dalszych zawodowych planów, energia i radość, z którymi zwraca się do swoich sympatyków nie pozostawiają żadnych złudzeń. Marzena Rogalska z pewnością jeszcze nie raz pozwoli o sobie usłyszeć.

Marzena Rogalska - komentarzŹródło: Instagram.com/marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł