Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Beaty Kozidrak przechodził tortury psychiczne podczas rozstania. "To była duża krzywda". Wyrzucił z siebie wszystko, co ukrywał latami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.02.2024 13:23

Mąż Beaty Kozidrak przechodził tortury psychiczne podczas rozstania. "To była duża krzywda". Wyrzucił z siebie wszystko, co ukrywał latami

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF

Beata Kozidrak to legenda polskiej muzyki. Przez prawie 40 lat była żoną Andrzeja Pietrasa. Mimo że kilka lat temu ogłosili rozwód, dalej ze sobą współpracują zawodowo. Teraz Andrzej Pietras wreszcie zdołał się na wyznanie, o tym, co czuł podczas rozwodu. Jego słowa były naprawdę bolesne. 

Małżeństwo i rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

W czerwcu 1979 roku liderka zespołu "Bajm" Beata Kozidrak, wzięła ślub z Andrzejem Pietrasem. Razem doczekali się dwóch córek, Katarzyny i Agaty. W 2010 roku stali się dziadkami, gdy ich starsza córka urodziła syna. W 2022 roku na świat przyszedł trzeci wnuk pary. 

W 2016 roku natomiast Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zdecydowali się na rozwód, co wywołało spore poruszenie w mediach, ponieważ uważani byli za bardzo szczęśliwe małżeństwo.

Rozwodu nie traktuję w kategorii bolesnych doświadczeń, był raczej wyprostowaniem mojego życia. Myślę, że powinnam się na to zdecydować dużo wcześniej – powiedziała gwiazda w rozmowie z “Faktem”.

Mimo tego, że para postanowiła rozwiązać swój związek małżeński, dalej świetnie się dogadują. Współpracują nawet przy wspólnych projektach.

Odmieniona Beata Kozidrak powraca! Przefarbowała i skróciła włosy. Zmiana taka, że wszyscy się zachwycają Beata Kozidrak nie chce iść do Kuby Wojewódzkiego. Powód? Padła mocna odpowiedź

Współpraca zawodowa Beaty Kozidrak z byłym mężem

Już wkrótce zespół "Bajm" wyruszy w trasę koncertową, świętując 45 lat istnienia zespołu. W związku z tą okazją Beata Kozidrak i jej były mąż Andrzej Pietras udzielili wywiadu. Podczas rozmowy poruszono temat współpracy pary po rozstaniu.

Muzyka to nie jest nasza praca, tylko pasja. I my rozdzieliliśmy to. Rozdzieliliśmy życie nasze prywatne, które poszło trochę inaczej, prawda? Ale pasję zostawiliśmy – powiedziała Pietras w rozmowie z “Radiem Zet”.

Beata Kozidrak również podzieliła się swoją opinią na temat współpracy z byłym mężem w trakcie wywiadu.

To nie przeszkadza nam pracować ze sobą, ponieważ zawsze byliśmy wizjonerami, dużo ze sobą rozmawialiśmy, snując plany, jak zaskoczyć publiczność, w którą stronę pójść – ujawniła piosenkarka.

Jednak dopiero teraz, po kilku latach od rozwodu Andrzej Pietras przerwał milczenie o tym, co czuł podczas rozpadu związku.

Andrzej Pietraś o tym, co czuł podczas rozwodu

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras niedawno brali udział w programie Radia Zet. W wywiadzie opowiedzieli o przebiegu swojego rozstania oraz o negatywnym wpływie hejtu i reakcji otoczenia ze świata show-biznesu.

Przechodziłem psychiczne tortury w momencie, kiedy się rozstawaliśmy. To, co czytałem, to były totalnie nieprawdziwe rzeczy, często wyssane z palca. A ludzie w to wierzą. To była duża krzywda — wyznał Andrzej Pietras.

Beata Kozidrak również zdradziła pewien szczegół dotyczący swojego rozstania z Andrzejem Pietrasem. Wyjawiła, że została skonfrontowana z hejtem w mediach społecznościowych.

Powinno powstać jakieś prawo, które ograniczałoby tego typu rzeczy. Młodzi ludzie nie wytrzymują tego psychicznie i czasami grozi to naprawdę poważnymi konsekwencjami, jeśli chodzi o młodego człowieka. W ogóle człowieka. Przecież nie jesteśmy z gliny. Mamy serca. Przeżywamy. Ktoś bezimiennie może cię opluć i zniszczyć. Jeden się podniesie, drugi nie — powiedziała.  

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, fot. KAPiF