Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Lary Gessler wygląda jak brat bliźniak Sławomira Zapały
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.11.2021 01:00

Mąż Lary Gessler wygląda jak brat bliźniak Sławomira Zapały

Lara Gessler
TRICOLORS/East News

Lara Gessler to córka popularnej restauratorki i prowadzącej program TVN "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Gwiazda niedawno została mamą i z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie. Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej mąż — Piotr Szeląg. Czy to zaginiony brat bliźniak Sławomira?

Lara Gessler pochwaliła się zdjęciem córeczki i męża na swoim profilu na Instagramie. Uwagę fanów przykuł nie tylko fakt, jak słodko Piotr Szeląg wygląda, trzymając na rękach dziecko, ale też jego nieprawdopodobne podobieństwo do Sławomira Zapały. Czy mąż Lary Gessler i autor hitu "Miłość w Zakopanem" są ze sobą spokrewnieni?

Mąż Lary Gessler wygląda jak bliźniak Sławomira

Lara Gessler to córka popularnej restauratorki Magdy Gessler. Dziewczyna odziedziczyła po znanej mamie nie tylko piękne blond loki, ale też talent kulinarny. Gwiazda razem z gospodynią programu "Kuchenne rewolucje" prowadzi własną cukiernię o nazwie "Słodki słony".

Lara Gessler uwielbia dzielić się z fanami chwilami swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 235 tysięcy osób. Ostatnio można znaleźć tam mnóstwo uroczych fotografii gwiazdy z jej córeczką i mężem Piotrem Szelągiem. Fani odkryli zaskakujące podobieństwo między ukochanym Lary Gessler a Sławomirem Zapałą.

Podobieństwo męża Lary Gessler i Sławomira Zapały

Od 2020 roku Lara Gessler jest żoną prawnika Piotra Szeląga. Para doczekała się również córeczki o imieniu Nena. Jest to już drugie małżeństwo córki Magdy Gessler. Poprzednio gwiazda była w dwuletnim związku małżeńskim z biznesmenem Pawłem Ruczem. Piotr Szeląg nie jest osobą medialną, jednak dużo osób może kojarzyć go ze względu na dużą liczbę wspólnych fotografii, publikowanych na Instagramie córki prowadzącej program "Kuchenne rewolucje". Teraz fani zauważyli zaskakujące podobieństwo ukochanego Lary Gessler do znanego piosenkarza disco polo Sławomira Zapały.

Patrząc na najnowszą fotografię na Instagramie Lary Gessler, fani zaczęli się zastanawiać czy Piotr Szeląg i autor takich hitów, jak "Miłość w Zakopanem" czy "Megiera" są ze sobą w jakiś sposób spokrewnieni. Jak udało nam się dowiedzieć, podobieństwo obu panów jest zupełnie przypadkowe i nie są oni żadnym bliskimi krewnymi.

A Wy jak myślicie? Czy naprawdę mąż Lary Gessler Piotr Szeląg wygląda jak zaginiony brat bliźniak Sławomira Zapały?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ewa Krawczyk przeszła samą siebie, Krzysztof Junior nigdy jej tego nie zapomni 2. Monika Richardson nagle przekazała smutne informacje o swoim synu. Niestety, nie udało się 3. Ujawniono latami skrywaną przez Agatę Dudę tajemnicę. Wolałaby o tym zapomnieć

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Lara Gessler