Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Ewa Krawczyk przyszykowała dla Krzysztofa Juniora zdumiewający "prezent". Stale o nim myśli
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 07.10.2021 02:00

Ewa Krawczyk przyszykowała dla Krzysztofa Juniora zdumiewający "prezent". Stale o nim myśli

Ewa Krawczyk
CEZARY PECOLD/East News, TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Ewa Krawczyk zaskoczyła swoim ostatnim wyznaniem. Okazało się, że często myśli o synu swojego zmarłego męża, a nawet przygotowała dla niego specjalny "prezent". Krawczyk Junior chyba jednak nie tego się spodziewał.

Krzysztof Igor z pewnością się zdziwi, gdy dowie się, jaki prezent przygotowała dla niego macocha. Chodzi bowiem o... miejsce na cmentarzu.

Ewa Krawczyk po śmierci znów będzie z mężem

Dopiero niedawno, kilka miesięcy po śmierci Krzysztofa Krawczyka, nad jego grobem pojawił się pomnik. Okazały nagrobek, mający przypominać estradę, został dopracowany w każdym calu i wykonany dokładnie tak, jak życzył sobie tego legendarny muzyk.

Ponoć krótko przed śmiercią rozmawiał z żoną o tym, jak ma wyglądać jego nagrobek. Ewa spełniła wszystkie prośby ukochanego, łącznie z tą najważniejszą. Gwiazdor chciał bowiem, by po śmierci żona spoczęła przy nim. Tak więc obok jego płyty z imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia i śmierci, ustawiono drugą płytę, zarezerwowaną dla Ewy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Miejsce żony jest przy mężu. Oczywiste jest, że kiedyś spocznę obok Krzysztofa. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Tak ustaliliśmy z Krzysiem przed jego śmiercią, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak ma wyglądać pomnik - mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Okazuje się, że wdowa przygotowała też coś specjalnego dla swojego pasierba.

Zdumiewający prezent dla Krawczyka Juniora

Chociaż relacje Ewy Krawczyk z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nie są najlepsze, ta stale o nim myśli. W cieniu wojny o spadek muzyka postanowiła przygotować dla jego syna jedyny w swoim rodzaju prezent.

Chciała, by Krzysztof Igor po śmierci również mógł być blisko ojca, ale jak się okazało, nie za blisko. Przygotowała mu więc kwaterę tuż za pomnikiem legendarnego muzyka. Czyżby w jego grobie zabrakło miejsca dla własnego syna?

- Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego - wyznała.

Ciekawe, jak na taki prezent zareaguje Krzysztof Junior.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Na jaw wyszła smutna prawda o małżeństwie Małgorzaty Sochy 2. Ciężko uwierzyć, co Esmeralda zawdzięcza Martynie Wojciechowskiej 3. Właśnie przekazano smutne informacje o Kasi Skrzyneckiej. Nie ma odwrotu

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: