Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Miałam takie myśli...". Smutne, co spotyka Julię Wieniawę. O wszystkim opowiedziała w programie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.09.2023 22:54

"Miałam takie myśli...". Smutne, co spotyka Julię Wieniawę. O wszystkim opowiedziała w programie

Julia Wieniawa zwierzyła się w "Top Model", fot. TRICOLORS/East News; kadr z programu "Top Model"/TVN
Julia Wieniawa zwierzyła się w "Top Model", fot. TRICOLORS/East News; kadr z programu "Top Model"/TVN

Julia Wieniawa spełnia się zarówno jako piosenkarka jak i aktorka. Już wkrótce będziemy mogli podziwiać ją również w roli jurorki “Mam talent!”. Niestety wciąż bywa bardzo niedoceniana. W “Top Model” gwiazda opowiedziała, z jakimi zarzutami musi się mierzyć i jak na nie reaguje.

Julia Wieniawa supergwiazdą

Julia Wieniawa zyskała ogromną popularność dzięki występom w cieszącym się sympatią widzów serialu TVP “Rodzinka.pl”. Produkcja otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery, którą gwiazda kieruje z powodzeniem już od lat.

Dziś artystka jest już nie tylko aktorką telewizyjną, ale również filmową i teatralną. Co więcej, sprawdza się także jako piosenkarka oraz influencerka. Istny człowiek renesansu. Jej rozgłos sprawił, że postanowiono dać jej również okazję do zaprezentowania się w roli jurorki. Już niebawem będziemy mogli oglądać ją w programie “Mam talent!”.

Julia Wieniawa (1).png
Julia Wieniaw, fot. KAPiF
Na lotnisku czekał na nią z kwiatami. Julia Wieniawa wskoczyła w jego ramiona i zaczęli się całować Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Julia Wieniawa mierzy się z hejtem

Choć Julia Wieniawa konsekwentnie stara się udowodnić swoją wartość i odnosi niemałe sukcesy, wciąż musi walczyć z głosami krytyki. Gwiazda bywa bardzo niedoceniana, a uszczypliwości nie szczędzą jej również cenieni aktorzy, by wymienić tu jedynie Grażynę Wolszczak i Tomasza Schuchardta.

Artystka mierzy się również ze sporym hejtem. Podczas sobotniego udziału w “Top Model” Wieniawa zapytana została przez uczestniczki programu, jak radzi sobie z niemiłymi komentarzami pod swoim adresem. Odpowiedziała bez zawahania.

Julia Wieniawa (2).png
Julia Wieniawa, fot. KAPiF

Julia Wieniawa w "Top Model" tłumaczy, jak radzi sobie z krytyką i hejtem

Początkujące modelki biorące udział w programie “Top Model” poprosiły Julię Wieniawę o radę dotyczącą radzenia sobie z negatywnymi opiniami wydawanymi pod swoim adresem przez krytyków.

Słyszałam tyle razy: nie umiesz śpiewać, po co ona występuje na jakimś festiwalu itd. i miałam takie myśli, że może odwołam koncert… Nie! Wtedy trzeba powiedzieć: nie dam im tej satysfakcji i udowodnię, że się mylą. Także wy zróbcie to również dzisiaj - poleciła im z pewnością siebie gwiazda.

Julia Wieniawa (3).png
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa (5).png
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa (4).png
Julia Wieniawa, fot. KAPiF