Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski po wyroku wyjechał z rodziną za granicę. Adwokat wokalisty wydał pilne oświadczenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.12.2023 14:16

Michał Wiśniewski po wyroku wyjechał z rodziną za granicę. Adwokat wokalisty wydał pilne oświadczenie

Michał Wiśniewski po wyroku wyjechał z rodziną za granicę, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski po wyroku wyjechał z rodziną za granicę, fot. KAPiF

Michał Wiśniewski został skazany na 1,5 roku więzienia. Wyrok jest nieprawomocny, a adwokat piosenkarza już zapowiedział apelację. Tymczasem sam zainteresowany postanowił wyjechać za granicę. W jego mediach społecznościowych pojawiło się pilne oświadczenie prawnika.

Michał Wiśniewski ma kłopoty

Michałowi Wiśniewskiemu zarzuca się wyłudzenie od SKOK-u Wołomin 2,8 mln zł. Piosenkarz miał zaciągnąć kredyt, mając rzekomo świadomość, że nie będzie w stanie go spłacić.

Gwiazdor utrzymuje, że jest niewinny i zapowiada apelację od nieprawomocnego wyroku. Jeśli utrzyma się on jednak w mocy, artyście grozi 1,5 roku odsiadki i nawet do 100 tys. zł kary.

Lider Ich Troje twierdzi, że w momencie, gdy decydował się na kredyt (w 2006 r.), był w stanie go spłacić. W 2019 r., jak wiadomo, ogłosił jednak bankructwo, co znacznie pokrzyżowało mu plany.

Michał Wiśniewski ma fatalne wieści dla fanów. Po głośnym wyroku kolejny cios w piosenkarza Michał Wiśniewski żył "jakby luksusowo", już niedługo może egzystować za grosze. Tak karmią za kratami

Michał Wiśniewski wyjeżdża za granicę

Michał Wiśniewski jest przekonany o swojej niewinności i wszystko wskazuje na to, że patrzy w przyszłość z optymizmem. Ostatnio zdecydował się nawet na wyjazd za granicę, by zagrać koncert w Niemczech.

Po powrocie planował urlop z rodziną, a ze zdjęcia opublikowanego na jego Instagramie można wywnioskować, że już go rozpoczął. Na fotografii widzimy bowiem piosenkarza wraz z Polą Wiśniewską, pozujących na tle pięknych palm.

Tymczasem w mediach społecznościowych artysty nieoczekiwanie pojawiło się oświadczenie wydane przez jego prawnika. Adwokat wystosował do mediów specjalny apel.

Prawnik Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie Michała Wiśniewskiego jego adwokat tłumaczy, że wraz z grupą prawników pracuje nad apelacją. Media mają się dowiedzieć o jej szczegółach przy okazji jej oficjalnego złożenia. Jednocześnie mężczyzna zaapelował do przedstawicieli środków masowego przekazu.

Na obecną chwilę zwracam się z gorącym apelem do mediów o wstrzemięźliwość w wyrażaniu opinii i nieferowanie wyroków. Prawomocny wyrok w tej sprawie zostanie dopiero wydany. Do tej chwili pan Michał Wiśniewski jest niewinny w świetle prawa - przekazał adwokat.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF