Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Brodka znów jest szczęśliwie zakochana. Wydało się, kim jest jej nowy partner. To głośne nazwisko w branży
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.04.2024 16:21

Monika Brodka znów jest szczęśliwie zakochana. Wydało się, kim jest jej nowy partner. To głośne nazwisko w branży

Monika Brodka
Monika Brodka, fot. KAPiF

Monika Brodka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Teraz jednak wyszło na jaw, kto jest jej aktualnym wybrankiem. Mężczyzna pracował z wieloma polskimi gwiazdami.

Monika Brodka: kariera

W 2004 roku Monika Brodka wzięła udział w programie muzycznym "Idol". Jej wyjątkowy talent wokalny i osobowość zachwyciły jurorów i publiczność, co doprowadziło do jej zwycięstwa w programie. Po wygraniu "Idola" Monika Brodka nie zwalniała tempa i już w tym samym roku, wydała swój debiutancki krążek, zatytułowany po prostu "Album". Na płycie znalazły się nowe aranżacje klasycznych przebojów soulowych oraz kilka nowych utworów, których Brodka była współautorką. 

W 2005 roku artystka otrzymała nagrodę Eska Music Awards w kategorii Debiut Roku oraz zwyciężyła w Konkursie Opolskie Premiery. Ponadto zdobyła nagrodę słuchaczy Jedynki Polskiego Radia, stając się jedną z głównych triumfatorek 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.  

Jej drugi album zatytułowany "Moje Piosenki" ukazał się 20 listopada 2006 roku. Produkcją muzyczną zajęli się Bogdan Kondracki i Paweł Jóźwicki, a jednym z promowanych singli był utwór "Znam Cię na pamięć", którego tekst napisała Ania Dąbrowska. 20 września 2010 r. ukazał się trzeci album Moniki Brodki pt. "Granda". 

Jak wygląda natomiast życie prywatne artystki?

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Historia miłości Widzowie TVN nie kryli zdziwienia. Brodka dała popis w finale Top Model?

Monika Brodka: związki

Monika często pojawiała się na różnych wydarzeniach medialnych, a wraz z upływem czasu Jan Wieczorkowski zaczął towarzyszyć jej coraz częściej. Relacja Moniki i Jana była szeroko omawiana w mediach, zwłaszcza z uwagi na ich znaczną różnicę wieku. Gdy Monika, dopiero wkraczając w dorosłość, zdecydowała się na związek ze starszym o 14 lat aktorem, ich historia stała się jednym z najgorętszych tematów w 2005 roku. Mimo planów ślubu, ich związek zakończył się w tajemnicy przed mediami, pozostawiając wiele spekulacji, szczególnie po wydaniu przez Monikę piosenki "Miał być ślub". 

Po rozstaniu z Wieczorkowskim Monika związała się z reżyserem teatralnym Krzysztofem Garbaczewskim, a następnie w 2016 roku rozpoczęła romans z fotografem Przemkiem Dzienisem. Ich relację cechowała również wspólna praca nad teledyskami i oprawami wizualnymi płyt wokalistki. W 2018 roku media obiegła informacja o ich zaręczynach i planowanym ślubie. 

 W 2021 roku Monika i Przemek publicznie wystąpili razem po raz pierwszy, udzielając wywiadu w TOK FM. Podczas rozmowy przyznali, że trudno jest im oddzielić życie prywatne od zawodowego. Jednak później nie pojawiły się żadne informacje na temat pary. Wyszło na jaw, że para się rozstała. 

Teraz wydało się, z kim obecnie spotyka się gwiazda. O szczegółach piszemy poniżej.

Kim jest nowy partner Moniki Brodki?

Według informacji zdobytych przez “Pudelka”, Monika Brodka znów znalazła kogoś wyjątkowego w swoim życiu. Ostatnio można było zauważyć, że blisko niej znajduje się Mikołaj Syguda, który cieszy się dużym uznaniem w świecie reklamy. Mężczyzna, mający 35 lat, miał udział w produkcji takich znaczących projektów jak animacja "Chłopi" czy serial HBO "Bring back Alice". Podobnie jak w przypadku poprzedniego związku Moniki z Dzienisem, również i tym razem uczucie kwitło w miejscu pracy, podczas kręcenia teledysku do piosenki "Myślę sobie, Ż" w gorącym Chile, gdzie Mikołaj zajmował się pracą za kamerą.

Monika i Mikołaj od początku zdjęć mieli się ku sobie - mówi nam osoba z produkcji. Na planie w Chile aż huczało od plotek. Była między nimi wyjątkowa chemia. Nikt się specjalnie nie zdziwił, gdy po powrocie do Polski krążące pogłoski okazały się być prawdziwe.

Po zakończeniu produkcji teledysku, romans między nimi nadal kwitnie. Mikołaj Syguda często przebywa w mieszkaniu Moniki Brodki na warszawskiej Saskiej Kępie, a ich wspólne wyjścia po mieście nie są rzadkością. Co więcej, niedawno na Instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć splecione dłonie, prawdopodobnie należące do niej i jej nowego partnera.

Życzymy szczęścia!

Monika Brodka, fot.Instagram
Monika Brodka, fot.Instagram
Monika Brodka, fot. KAPiF
Monika Brodka, fot. KAPiF
Monika Brodka, fot. KAPiF
Monika Brodka, fot. KAPiF
Monika Brodka, fot. KAPiF
Monika Brodka, fot. KAPiF