Swiatgwiazd.pl
Monika Chwajoł z "Królowych Życia" przebywa w szpitalu. Jej majówka nie zachwyca

fot. instagram.com/monikachwajol_official

Monika Chwajoł z "Królowych Życia" przebywa w szpitalu. Jej majówka nie zachwyca

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jedna z uczestniczek szóstego sezonu programu "Królowe życia" Monika Chwajoł nie będzie korzystnie wspominać tegorocznej majówki. Gwiazda poinformowała, że znajduje się w szpitalu, dodając zdjęcie i długą relację na swoim

  • Monika Chwajoł wylądowała w szpitalu

  • Gwiazda szóstej edycji programu „Królowe życia” ma opuchniętą twarz

  • Lekarze nie wiedzą dokładnie, co jej dolega

Monika Chwajoł nie ukrywała emocji związanych ze swoją hospitalizacją. „Królowa życia”, która po zakończeniu przygody z programem TTV zajęła się produkcją muzyki uroniła kilka łez, o czym nie wstydziła się poinformować. Gwiazda przeszla przez serię zabiegów.

Monika Chwajoł w szpitalu

Fani kojarzą Monikę Chwajoł z szóstą edycją programu „Królowe życia”, gdzie dała im się poznać jako mama dwóch córek: Nicole i Michelle, a także współwłaścicielka jednej z firm transportowych. W show TTV nie zagościła długo, jednak postanowiła nie składać broni i pozostać w show-biznesie.

Kobieta obecnie zajmuje się produkcją muzyki disco-polo, a na jej Instagramie widnieje zapis „fashion designer”, co oznacza jej kolejną profesję. W międzyczasie korzysta z życia i podróżuje po kraju oraz świecie, o czym informuje w mediach społecznościowych.

Niedawno wraz z małżonkiem, Jackiem Chwajołem zakotwiczyli w Dubaju, gdzie spędzili rajskie momenty, wyrażając swoje ogromne szczęście. Niestety nie wszystko wyszło tak, jakby sobie wymarzyła. Gwiazda opublikowała zdjęcie oraz relację ze szpitala.

Poinformowała zarazem swoich ponad 76 tys. obserwujących, że od ponad dwóch tygodni na jej twarzy występuje stan zapalny, którego pochodzenia nie może się doszukać. Co gorsza, nawet lekarze nie wiedzą, co jej dokładnie może dolegać.

- Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu, tym razem wycinania czegoś, co nawet lekarze nie do końca wiedzą, co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne, żeby wszystko wróciło do normy! - napisała Monika Chwajoł.

Monika Chwajoł o swojej dolegliwości

W swojej relacji gwiazda szóstej edycji programu „Królowe życia” podziękowała za wszystkie wyrazy współczucia oraz wsparcie. Z uwagi na całą sytuację uroniła kilka łez, o czym także poinformowała na swoim Instagramie.

- Twarda Monia daje radę. Troszeczkę sobie popłakałam, choć to dla mnie trochę nowość, bo ja bardzo rzadko płacze, ponieważ jestem twardą babką. Ale co, przeczyszczę sobie chyba oczka, nie? Staram się myśleć pozytywnie - napisała Monika Chwajoł.

Mamy nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy i będzie mogła wrócić do dzieci i męża. Kolaż zdjęć wyróżniających pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Moniki Chwajoł, na którym znajdziecie więcej fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >