Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Chwajoł z "Królowych Życia" przebywa w szpitalu. Jej majówka nie zachwyca
Karol Osiński
Karol Osiński 03.05.2021 02:00

Monika Chwajoł z "Królowych Życia" przebywa w szpitalu. Jej majówka nie zachwyca

Monika Chwajoł z "Królowych Życia" przebywa w szpitalu. Jej majówka nie zachwyca
fot. instagram.com/monikachwajol_official
  • Monika Chwajoł wylądowała w szpitalu

  • Gwiazda szóstej edycji programu „Królowe życia” ma opuchniętą twarz

  • Lekarze nie wiedzą dokładnie, co jej dolega

Monika Chwajoł nie ukrywała emocji związanych ze swoją hospitalizacją. „Królowa życia”, która po zakończeniu przygody z programem TTV zajęła się produkcją muzyki uroniła kilka łez, o czym nie wstydziła się poinformować. Gwiazda przeszla przez serię zabiegów.

Monika Chwajoł w szpitalu

Fani kojarzą Monikę Chwajoł z szóstą edycją programu „Królowe życia”, gdzie dała im się poznać jako mama dwóch córek: Nicole i Michelle, a także współwłaścicielka jednej z firm transportowych. W show TTV nie zagościła długo, jednak postanowiła nie składać broni i pozostać w show-biznesie.

Kobieta obecnie zajmuje się produkcją muzyki disco-polo, a na jej Instagramie widnieje zapis „fashion designer”, co oznacza jej kolejną profesję. W międzyczasie korzysta z życia i podróżuje po kraju oraz świecie, o czym informuje w mediach społecznościowych.

Niedawno wraz z małżonkiem, Jackiem Chwajołem zakotwiczyli w Dubaju, gdzie spędzili rajskie momenty, wyrażając swoje ogromne szczęście. Niestety nie wszystko wyszło tak, jakby sobie wymarzyła. Gwiazda opublikowała zdjęcie oraz relację ze szpitala.

Poinformowała zarazem swoich ponad 76 tys. obserwujących, że od ponad dwóch tygodni na jej twarzy występuje stan zapalny, którego pochodzenia nie może się doszukać. Co gorsza, nawet lekarze nie wiedzą, co jej dokładnie może dolegać.

- Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu, tym razem wycinania czegoś, co nawet lekarze nie do końca wiedzą, co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne, żeby wszystko wróciło do normy! - napisała Monika Chwajoł.

Monika Chwajoł o swojej dolegliwości

W swojej relacji gwiazda szóstej edycji programu „Królowe życia” podziękowała za wszystkie wyrazy współczucia oraz wsparcie. Z uwagi na całą sytuację uroniła kilka łez, o czym także poinformowała na swoim Instagramie.

- Twarda Monia daje radę. Troszeczkę sobie popłakałam, choć to dla mnie trochę nowość, bo ja bardzo rzadko płacze, ponieważ jestem twardą babką. Ale co, przeczyszczę sobie chyba oczka, nie? Staram się myśleć pozytywnie - napisała Monika Chwajoł.

Mamy nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy i będzie mogła wrócić do dzieci i męża. Kolaż zdjęć wyróżniających pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Moniki Chwajoł, na którym znajdziecie więcej fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]