Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Olejnik zaskoczyła ubiorem. Uwagę zwracają nietypowe buty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.08.2022 22:17

Monika Olejnik zaskoczyła ubiorem. Uwagę zwracają nietypowe buty

Monika Olejnik
fot.instagram.com/monikaolejnik_official/

Monika Olejnik w pełni korzysta ze słonecznych dni podczas odpoczynku na łonie natury. Dziennikarka zaskoczyła internautów wyjątkową stylizacją. Największą uwagę przykuły rzucające się w oczy buty.

Prowadząca "Kropki nad i" w świecie mediów znana jest ze swojej bezwzględności w dążeniu do poznania prawdy. Wielu gości telewizyjnego programu często obawia się jej trudnych pytań i dosadnego charakteru. Prywatnie Monika Olejnik może zaskoczyć zupełnie innym wizerunkiem.

Monika Olejnik zaskoczyła internautów doborem obuwia

Dziennikarka chętnie komunikuje się ze swoimi obserwatorami przy pomocy mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy internautów. Gwiazda często ujawnia fragmenty rozmów z ciekawymi gośćmi, a także zdradza, jak spędza wolny czas.

Niedawno pokazała serię zdjęć, na których odpoczywa w towarzystwie przyjaciół na łonie natury. Monika Olejnik wybrała na tę okoliczność kreację w stylu boho. Długą, koronkową sukienkę ożywiła kolorowymi dodatkami.

Oprócz licznych bransoletek uwagę internautów skupiły buty dziennikarki. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, jest zdecydowaną fanką obuwia. Tym razem postawiła na eleganckie sandałki w kolorze jasnej zieleni. Ozdobne piórka wręcz do złudzenia przypominały źdźbła trawy, na której wypoczywała gwiazda.

Gwiazda podpisała błogie zdjęcie fragmentem tekstu Osieckiej: "Zielono mi i spokojnie". Internauci podzieli entuzjazm dziennikarki.

Rewelacyjne buty.

Piękne.

Miło oglądać tak pozytywną osobę — chwalono dziennikarkę.

Monika Olejnik stawia na kontakt z naturą

Dziennikarka wielokrotnie pokazywała w mediach społecznościowych, jak w wolnym czasie spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu. Spotkania ze znajomymi to jedna z atrakcji, którą funduje sobie gwiazda po całym dniu telewizyjnych obowiązków.

Monika Olejnik chętnie biega, by pozostać w dobrej formie i zadbać o swoją sylwetkę. Dodatkowo w czasie urlopu podróżuje również poza granicami kraju, by chłonąć piękno innych kultur. Niedawna wycieczka do Sant'Antonino, którą relacjonowała w mediach społecznościowych, zachwyciła jej obserwatorów.

Po letnim urlopie dziennikarka wraca jednak do powinności, by po raz kolejny dociekać prawdy w popularnym programie "Kropka nad i". Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne rozmowy z interesującymi gośćmi.

Monika Olejnik
Instagram / Monika Olejnik

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].