Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Myślałam, że to Ania". Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk poruszyły fanów
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.06.2024 17:16

"Myślałam, że to Ania". Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk poruszyły fanów

 Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska
fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk opublikowała właśnie nowe zdjęcie. Córka Ani Przybylskiej nie pozostawia tam fanom wątpliwości, według nich – wygląda jak mama. 

Kariera Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk już jako nastolatka zachwycała swoją urodą, zdobywając liczne grono obserwujących na Instagramie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka otrzymała propozycję udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", którą przyjęła, a jej partnerem tanecznym został Michał Bartkiewicz. Para zajęła trzecie miejsce w tym popularnym show. Oliwia zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Gliniarze".  

Bieniuk pragnie kontynuować karierę w aktorstwie, idąc śladami zmarłej matki, dlatego zdecydowała się na studia aktorskie. Wybrała naukę w prywatnej szkole filmowej prowadzonej przez aktora Bogusława Lindę w Warszawie. Ostatnio Oliwia rzadko pojawia się na salonach i wydarzeniach branżowych, ponieważ skupia się na nauce.

Otworzyła się również szczerze na temat swojego związku i poprzedniej relacji. 

Rozpacz w rodzinie Przybylskiej. Bieniuk przekazał smutne wieści W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej

Związek Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu jest zakochana, lecz tym razem trudno znaleźć w sieci zdjęcia jej nowego chłopaka. Wygląda na to, że nauczywszy się na błędach z przeszłości, teraz bardziej dba o swoją prywatność. Choć w wywiadach przyznaje, że jest szczęśliwa, nie chce ujawniać, czym zaskarbił sobie jej serce obecny partner.  W rozmowie z reporterem Pomponika odniosła się do poprzedniego związku, nie ukrywając, że jej medialność nie miała na niego pozytywnego wpływu.

Ja nie chcę gadać o moich prywatnych relacjach. Ucięłam ten temat, dlatego że już kiedyś zrobiłam tak z poprzednim moim chłopakiem i jakoś to źle zostało odebrane przez niego, jak i też przez ludzi - zdradziła.

Podkreśliła również, że po tamtych doświadczeniach postanowiła nie opowiadać mediom o swoim życiu osobistym. Nie ukrywała jednak, że w obecnej relacji rozkwita i "wciąż nad sobą pracuje".

Oliwia musi mierzyć się z tym, że bez przerwy jest porównywana do znanej matki. 

Nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk. Fani są w szoku

Oliwią Bieniuk jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Córka Ani Przybylskiej właśnie opublikowała na Instagramie dwa czarno-białe zdjęcia. Dziewczyna wygląda na nich jak gwiazda filmowa. Perfekcyjny makijaż i fryzura współgrają z odważną stylizacją.

Trochę z innej beczki ! – napisała Oliwia. 

Według internautów Oliwia na opublikowanych zdjęciach jest bardzo podobna do zmarłej mamy. Zauważyli podobieństwo m.in. w pięknych dużych ustach. 

  • Myslalam, że na drugim zdjeciu jest Ania...
  • Piękne usta Ani.
  • Druga mamma Anka – czytamy.

A według was jest podobna?

Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram