Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na Roxie Węgiel spadła fala krytyki. Fani nie mogą jej tego wybaczyć
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 26.05.2024 09:17

Na Roxie Węgiel spadła fala krytyki. Fani nie mogą jej tego wybaczyć

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roxie Węgiel wystąpiła ostatnio na Polsat Hit Festiwal. Teraz na młodą wokalistkę spadła fala ostrej krytyki. Internauci są oburzeni. 

Roxie Węgiel na Polsat Hit Festiwal

Roksana Węgiel już wcześniej zapowiedziała, że po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" zamierza wykorzystać swoje taneczne umiejętności. Gdy pojawiła się na ściance w Sopocie przed rozpoczęciem Polsat Hit Festiwal, było jasne, że kontynuuje swój trend odważnych stylizacji, które są bardzo kuszące i odkrywają wiele. Nawet Doda, znana z ekstrawaganckich kreacji, wystąpiła tam w wyjątkowo skromnym i zakrytym stroju.

Tymczasem Roksana Węgiel wybrała czarny zestaw składający się z cekinowych spodenek oraz dopasowanej, koronkowo-siateczkowej góry z licznymi wycięciami. 24 maja, podczas pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal, mieliśmy okazję uczestniczyć m.in. w jubileuszowym koncercie "Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra". Legendarny zespół zaprosił na tę wyjątkową okazję wielu gości do wspólnych występów.

Następnie przyszedł czas na koncert "Radiowy Przebój Roku". W tej części festiwalu pojawiła się Roksana Węgiel, zachwycając publiczność swoim utworem "Miasto". Roksana zrobiła wielki show. Zatańczyła z kilkoma tancerzami i wykorzystała umiejętności, które zdobyła podczas udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Młodej wokalistce poszło tak dobrze, że nie odstawała od profesjonalnych tancerzy. Wykonywała nawet figury na wysokościach, gdy jeden z artystów podnosił ją do góry.

O młodej gwieździe mówi się jednak nie tylko w kontekście jej poczynań scenicznych. Ostatnio głośno było również o tym, jak Roksana stanęła w obronie Dagmary Kaźmierskiej.

Roksana Węgiel staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia

Roksana Węgiel stanęła w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Roksana Węgiel postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat Dagmary Kaźmierskiej. Przypomnijmy, że odkąd media ujawniły szczegóły kryminalnej przeszłości "Królowej życia", nikt z ekipy pracującej przy programie "Taniec z gwiazdami" nie zajął jednoznacznego stanowiska w tej sprawie. W odpowiedzi na pytania dziennikarzy, wszyscy odpowiadali wymijająco. Roxie zdecydowała się wypowiedzieć na temat sytuacji swojej koleżanki z programu.

To jest przykre. Ja jej współczuję, bo ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię o szczegółach, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było prawdą, co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś już odsiedział swoją karę, pokutował za swoje winy, to nie powinno się do tego wracać - powiedziała w wywiadzie dla “Party”. 

Co więcej, Roksana Węgiel postanowiła wypowiedzieć się pozytywnie o Dagmarz Kaźmierskiej:

Ja ją poznałam prywatnie, ona robi bardzo dużo dobrego. Może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie – pomaga dzieciom, ludziom, którzy tego potrzebują. Uważam, że ona ma naprawdę dobre serce.

Niestety Roksanie również oberwało się za okazane wsparcie.

Fala hejtu na Roxie Węgiel

Słowa 19-letniej piosenkarki odbiły się szerokim echem w mediach. Fani wokalistki są oburzeni tym, że Roksana stanęła w obronie Kaźmierskiej. Pod ostatnim postem na Instagramie młodej wokalistki pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. 

  • Usprawiedliwianie Dagmary to już takie dno dna, jesteś według mnie niedoświadczonym, NIEmoralnym człowiekiem, bo wspieranie kogoś takiego, kto nie okazał żadnej skruchy, nawet po tym wszystkim, jest OBRZYDLIWE!!!
  • Czemu wspierasz Dagmarę sutenerkę?
  •  Jak to jest promować i usprawiedliwiać osobę, która zlecała gwałty? Niby taka chrześcijanka, a po prostu tak o promujesz patologię? – czytamy.

Negatywne komentarze odnosiły się również do stroju, w którym Roksana pojawiła się na Polsat Hit Festiwal. Stylizacja artystki była według nich zbyt wyzywająca. 

  • Sądzę, że to inspiracją DODĄ - ta często nosi kreacje, gdzie cześć dolną biustu (od czasu korekty plastycznej odsłania). Skoro Roksana deklaruje się jako osoba głęboko wierząca, to uważam, że nie powinna tak prowokacyjnie się ubierać - niezależnie czy to ścianka czy klip czy koncert. Młoda jest i zgrabna i można określić figurę nie ubierając się wyzywająco.
  • Strój na festiwalu MASAKRA. Pasowałby rzeczywiście do biznesu Dagmary. Z pewnością – pisali fani.

Zgadzacie się z nimi?

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF