Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie można oderwać wzroku od Kasi Sokołowskiej na finale "Top Model". Nowa fryzura i niesamowita stylizacja 50-latki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.11.2023 21:25

Nie można oderwać wzroku od Kasi Sokołowskiej na finale "Top Model". Nowa fryzura i niesamowita stylizacja 50-latki

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska w finale "Top Model", fot. IG/kasiasokołowska_official

Katarzyna Sokołowska w tym roku obchodziła 50. urodziny. Reżyserka pokazów mody w finale „Top Model” pojawiła się kreacji, która ma hipnotyzujące działanie. Stylizacja jurorki programu przyciągnęła uwagę wszystkich. Czas się jej zupełnie nie ima.

Katarzyna Sokołowska w "Top Model"

Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 roku. Pięćdziesięciolatka jest jurorką w programie „Top Model” od 2013 roku. Pierwszy pokaz mody wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Później, już jako znana reżyserka pokazów mody współpracowała między innymi z duetem projektantów Paprocki & Brzozowski

Studiowała reżyserię i aktorstwo na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Jeszcze w czasie studiów sama pracowała jako modelka. Dziś świat mody nie może się bez niej obejść i jest jednym z większych autorytetów w tej branży.

Jej życie zmieniło się diametralnie rok temu, ale jedno pozostaje w niej niezmienne: uroda i charyzma. Ostatnio gwiazda pokazywała się głównie we włosach spiętych w koczek. W finale „Top Model” je rozpuściła. A to nie wszystko. Zdjęcia zapierają dech w piersiach, zobaczycie je poniżej.

Katarzyna Sokołowska
Kasia Sokołowska we wrześniu 2023, fot. KAPiF
Co się stało z Kasią Sokołowską? To już nie ta sama osoba! 50-latka przeszła OGROMNĄ metamorfozę Gwiazdy na finale "Top Model": Krupa, Sokołowska, Stępień, Jelonek

Stylizacja Kasi Sokołowskiej w finale "Top Model"

W 2022, zaledwie rok temu, Kasia Sokołowska została mamą. Ona i jej partner Artur Kozieja zostali rodzicami Iwo Lwa. Po najnowszych zdjęciach widać wyraźnie, że rodzicielstwo jej nie męczy ani nie wyczerpuje. Na każdej sesji i wydarzeniu branżowym dosłownie kwitnie. W dzisiejszym finale „Top Model” było to widać szczególnie wyraźnie.

Sokołowska rozpuściła włosy, pokazując, jak długie są już jej ciemnobrązowe kosmyki. Fryzura doskonale podkreślała jej jasną cerę i komponowała się z mocnym, odważnym makijażem. Karminowa, wyrazista szminka i oczy w ciemnej oprawie z odrobiną błysku całkiem dosłownie hipnotyzowały.

Stylizacja Sokołowskiej na finale programu była prosta i kusząca jednocześnie. Długa do samej ziemi, czarna slip dress podkreślała jej doskonałą figurę oraz odsłaniała ramiona i kształtną szyję. Czarne sznureczki przy szyi dodawały drapieżnego pazura. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska na finale “Top Model” 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska na finale “Top Model” 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska na finale “Top Model” 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska na finale “Top Model” 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska na finale “Top Model” 2023, fot. Wojciech Olkusnik/East News