Swiatgwiazd.pl
Brat Krzysztofa Krawczyka

facebook.com/ Krzysztof Krawczyk

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka, przykra wiadomość obiegła media

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Informacje z ostatniej chwili: media przekazują tragiczne wieści prosto z rodziny Krzysztofa Krawczyka. Nie żyje niezwykle bliska sercu legendarnego wokalisty osoba. Odszedł Andrzej Krawczyk, brat piosenkarza. O wszystkim zawiadamiał za pośrednictwem mediów społecznościowy wieloletni menadżer artysty. Andrzej Krawczyk odszedł w piątek 7 maja.

  • Nie żyje młodszy brat Krzysztofa Krawczyka

  • Andrzej Krawczyk odszedł w piątek 7 maja, dożywając wieku 70 lat

  • Internauci składają wyrazy współczucia

Tragiczna wieść obiegła media - nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Krawczyk miał 70 lat, borykał się z poważnymi problemami natury zdrowotnej. Smutne informacje przekazał jako pierwszy wieloletni menadżer artysty, Andrzej Kosmala.

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka

Dziś, tj. w piątek 7 maja 2021 roku, wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka przekazał rodakom przykre wieści. Jak informował za pośrednictwem mediów społecznościowych Andrzej Kosmala, odszedł Andrzej Krawczyk, brat legendarnego wokalisty. Andrzej Krawczyk miał 70 lat.

Publikacja pojawiła się w social mediach w samo południe. Andrzej Kosmala przypomniał, że brat Krzysztofa Krawczyka spełniał się zawodowo jako malarz i artysta. Podobnie jak sławny brat, miał serce pełne miłości do sztuki.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka podał, iż Andrzej Krawczyk zmarł dzisiaj. Oficjalna przyczyna śmierci pozostaje jednak nieznana. Ze zmarłym bratem Krzysztofa Krawczyka żegna się rodzina legendarnego wokalisty.

[EMBED-1491]

- Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina - czytamy w social mediach.

Złe wiadomości dotyczące stanu zdrowia Andrzeja Krawczyka pojawiały się już w kilka dni po pogrzebie legendarnego artysty, który odbył się 10 kwietnia 2021 roku. Jak informowała wówczas Ewa Krawczyk, ukochana piosenkarza, członek bliskiej rodziny małżonków był w ciężkim stanie. Z uwagi na problemy zdrowotne Andrzej Krawczyk nie miał nawet świadomości tego, iż odszedł jego brat Krzysztof.

- Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie - przekazywała Ewa Krawczyk.

Andrzej Krawczyk był młodszym o cztery lata bratem wokalisty. Informacje o śmierci bliskiego członka rodziny Krzysztofa Krawczyka potwierdziła dla serwisu Onet również małżonka piosenkarza, Ewa. Zapytana o przyczynę śmierci podkreślała, że nie udziela dalszych komentarzy w tej sprawie.

Internauci przekazują słowa współczucia

Pod publikacją na Facebooku natychmiast zaczęły mnożyć się komentarze internautów. Nie zabrakło wśród nich wyrazów współczucia. Jak zauważają niektórzy użytkownicy social mediów, śmierć obu braci nastąpiła w ciągu zaledwie miesiąca.

- Wyrazy współczucia, w tak krótkim czasie obaj bracia odeszli. Wieczny odpoczynek - napisała jedna z internautek.

[EMBED-1656]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, TVP Info, Polsat News, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >