Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Niebywałe wieści o byłym mężu Beaty Kozidrak. Kim jest jego nowa partnerka?

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie są małżeństwem od 2016 roku. Swój 37-letni związek zakończyli w przyjaznych stosunkach, a teraz na jaw wychodzą informacje na temat jego nowej partnerki, której imię bez wątpienia zaskoczy wszystkich fanów wokalistki Bajmu.

Rozwody gwiazd i celebrytek wzbudzają niemałe emocje wśród ich fanów. Teraz gdy Polacy dowiedzieli się o nowej partnerce jej byłego męża, wybuchła dociekliwość kim może być następczyni piosenkarki.

Kim jest nowa partnerka byłego męża Beaty Kozidrak?

37 lat małżeństwa to wspaniały wynik. Tak długie związki mogą wzbudzać podziw świeżo powstałych, jednak ich rozpad potrafi zszokować. Życie pisze różne scenariusze i wygląda na to, że Andrzej Pietras nie może narzekać po rozwodzie i już znalazł sobie nową partnerkę.

Zdecydowanie młodsza kobieta ma na imię... Beata. Jakiś czas temu po raz pierwszy pokazali się publicznie, gdy przyszli na koncert basisty Bajmu, Andrzeja Grądkiewicza. Artysta udzielił wywiadu dla "Pomponika", w którym przyznał, że ich widok był dla niego wzruszający.

- Wzruszyłem się, kiedy zobaczyłem Jędrka z Beatką na widowni. Cieszę się ich szczęściem i bardzo im kibicuję. Recital odbył się w restauracji hotelu Impressa w Niedrzwicy Dużej. Andrzej Pietras i jego nowa partnerka czuli się tam bardzo swobodnie, może dlatego, że otaczało ich grono znajomych i nikt nachalnie nie robił im zdjęć - powiedział Andrzej Grądkiewicz.

Jednak mówienie o związku Andrzeja Pietrasa jako "nowym" nie jest do końca trafne, gdyż rozpoczął się już kilka lat temu. Paparazzi uchwycili wówczas byłego małżonka piosenkarki z ukochaną na wspólnej przechadzce, jednak nikt nie wiedział jeszcze, że nosi imię swojej poprzedniczki.

Beata Kozidrak niejednokrotnie wspominała, że mocno przeżyła rozpad swojego małżeństwa, jednak z biegiem czasu wszystko zaczęło jej się układać.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Dorota Wellman odpowiedziała na pomówienia w "Wiadomościach": "podane przez TVP informacje są nieprawdziwe"
Czytaj więcej >

Plotki

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Czytaj więcej >

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]