Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

instagram.com/ malgosia_socha

Nieliczni wiedzieli, jak Małgorzata Socha poznała swojego męża. Historia jak z filmu

12 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Małgorzata Socha od lat króluje w polskim show-biznesie, ciesząc się mianem jednej z popularniejszych aktorek. Udało jej się zgromadzić wokół siebie prawdziwą armię fanów, którzy chętnie śledzą nie tylko jej życie zawodowe, ale też prywatne, choć o nim celebrytka mówi raczej niewiele. Nic dziwnego, że wielu nie miało pojęcia, jak Socha poznała swojego ukochanego, a miała wtedy zaledwie 16 lat!

  • Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną i matką

  • Aktorka poznała swojego ukochanego, gdy była jeszcze nastolatką

  • Przeciwności losu nie zburzyły wielkiej miłości

Socha od samego początku działalności w rodzimym show-biznesie niechętnie wypowiadała się na tematy osobiste. Co prawda odkąd została mamą ochoczo pokazuje zdjęcia pociech w sieci, jednak jak dotąd nie upubliczniła ich wizerunku. Podobnie aktorka podchodzi do swojego małżeństwa, bowiem na jej profilu, wśród setek zdjęć, zaledwie garstka to fotografie z ukochanym Krzysztofem.

Życie prywatne Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2008 roku. Pięć lat później na świat przyszła ich pierwsza pociecha - córka, której nadali imię Zofia. W 2017 roku do rodziny dołączyła kolejna dziewczynka imieniem Barbara, a rok później - syn Stanisław.

W końcu aktorce udało się stworzyć dom, o jakim zawsze marzyła... pełen miłości i rodzinnego ciepła. Ale jak to wszystko się zaczęło? Nim została mamą i nim stanęła na ślubnym kobiercu, przeżyła historię rodem z komedii romantycznej.

pjimage (32)

Mikołaj Roznerski w młodości poważnie zachorował. Spędził ponad rok w szpitalu

CZYTAJ DALEJ

Swojego ukochanego Krzysztofa poznała, gdy miała zaledwie 16 lat. Od razu wpadli sobie w oko, ale niestety, długo napotykali na swojej drodze liczne niepowodzenia. Te na szczęście nie zniechęciły ich do miłości. Jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Stylem" celebrytka podzieliła się historią swojego związku.

Historia poznania Sochy i Wiśniewskiego

Ich drogi przecięły się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku - ona miała 16 lat i akurat spędzała tam wakacje, a on, starszy o 3 lata, pracował na plaży jako ratownik. Od razu zwrócili na siebie uwagę. Niestety, w końcu nadszedł czas, gdy Socha wyjechała z Darłówka i wróciła do swojego codziennego życia w Warszawie, a Krzysztof na studia do Poznania.

Regularnie do siebie korespondowali. Chociaż miłość kwitła, jak przyznała Socha, miewali gorsze chwile. Obawiała się, że odległość okaże się zabójcza dla ich relacji. W końcu postanowiła postawić sprawę jasno.

- Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu - wspominała dla "Twojego Stylu".

Pisali do siebie i spotykali się przez 12 lat, aż w końcu stanęli na ślubnym kobiercu! Od tego czasu, z każdym rokiem, ich miłość wydaje się coraz silniejsza. Jak podkreśliła aktorka, chociaż są z zupełnie różnych światów (Krzysztof jest z wykształcenia inżynierem i nie ma zbyt wiele wspólnego z show-biznesem), doskonale się rozumieją.

- Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą - dodała dla "Twojego Stylu".

Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą im jeszcze więcej miłości i szczęścia.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dwa dni po ślubie Opozdy i Królikowskiego pojawił się komentarz o rozwodzie

  • Agnieszka Włodarczyk krótko po porodzie podjęła trudną decyzję. Już nie ukrywa niczego przed fanami

  • Złoty Fryderyk nagle zniknął z grobu Krzysztofa Krawczyka. Co się z nim stało? Tego nikt się nie spodziewał

Źródło: Viva!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >