Krzysztof Krawczyn - nowe informacje ws. stanu zdrowia Żródło: Wikimedia Commons/fot. Januarybratek

Nowe informacje ws. stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka

29 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Media obiegły najświeższe informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Jak przekazał jego menager, zakażony koronawirusem muzyk czuje się dobrze i przechodzi chorobę łagodnie. Problemem są jednak hejterzy. Andrzej Kosmala wystosował do nich wymowny apel.

  • Krzysztof Krawczyk walczy z COVID-19
  • Rokowania są optymistyczne, jednak muzyk przebywa w szpitalu
  • Jego menager zwrócił się do internetowych „złośliwców”

Zakażenie koronawirusem nie ominęło Krzysztofa Krawczyka, który w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala. Muzyk zapowiedział, że nie będzie kontaktował się z fanami, a wszelkie informacje na temat stanu jego zdrowia będzie przekazywał Andrzej Kosmala. Ten wydał krótkie oświadczenie.

Menager Krzysztofa Krawczyka zaapelował do hejterów

W nocy z soboty na niedzielę na facebookowym profilu Andrzeja Kosmali pojawił się nowy wpis opatrzony zdjęciem Krzysztofa Krawczyka. Menager wokalisty odniósł się do jego walki z chorobą i aktualnego samopoczucia. Nie trzymając fanów w niepewności, zapewnił, że muzyk jest w dobrej formie. Ograniczył się wyłącznie do kilku słów komentarza.

- Kochani, nie jest źle z Krzysztofem (...) – napisał.

To jednak nie koniec. W dalszej części tekstu Andrzej Kosmala postanowił odnieść się do sprawy, która z pewnością nie daje spokoju wielu menagerom i artystom. Podjął temat hejterów, którzy albo nie wierzą w zakażenia osób publicznych, albo denerwują się, że o jest o nich głośniej, niż o chorobie przeciętnego „Jana Kowalskiego”. Szybko wyjaśnił, z czego to wynika.

Maryla Rodowicz zaszczepiła się na koronawirusaMaryla Rodowicz zaszczepiła się na koronawirusaCzytaj dalej

- (…) Choć złośliwcy, kiedy podaję takie wiadomości, uważają, że to pijar. Jeden zapytał, dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”, ”Parostatek”, ”Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? – pytał wyraźnie wzburzony.

Kosmala zwrócił też uwagę na rodzaj kont internetowych, z których wysyłane są przytoczone powyżej wiadomości. Jak stwierdził, są to jednorazowe profile tworzone tylko po to, by „przyłożyć znanemu człowiekowi”. W takim zachowaniu menager Krzysztofa Krawczyka widzi tylko zawiść.

Kochani nie jest źle z Krzysztofem.Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają,że to pijar.Jeden zapytał...

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 27 marca 2021

Zachorował pomimo szczepienia

Przypomnijmy, że informacja o zakażeniu koronawirusem Krzysztofa Krawczyka obiegła polskie media w zeszłym tygodniu. Wokalista opublikował specjalny wpis, w którym zaznaczył, że choroba dopadła go mimo przyjęcia szczepienia. Dodał, że w trakcie hospitalizacji nie będzie kontaktował się z fanami, do których odezwie się, gdy tylko poczuje się lepiej.

- Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! (…) Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło – napisał na Facebooku.

Pod postem muzyka w jednej chwili pojawiło się mnóstwo komentarzy. Sympatycy jego twórczości zapewniali, że będą trzymać kciuki i modlić się o jego szybki powrót do zdrowa. Wśród licznych słów wsparcia znalazły się także komentarze osób ze świata show-biznesu.

- Krzysztof trzymaj się, zdrowiej i wracaj do nas jak najszybciej – napisał Krzysztof Cugowski.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Gala, Facebook

Następny artykuł