Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Nowy film z Monicą Bellucci. Czy "Mafia Mamma" rozbawi widzów do łez? O czym jest film?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 11:23

Nowy film z Monicą Bellucci. Czy "Mafia Mamma" rozbawi widzów do łez? O czym jest film?

Monica Bellucci
fot. materiały prasowe

By sprawić mamom przyjemność w ich święto, możemy zabrać je na seans najnowszego filmu z Monicą Bellucci i Toni Colette. Takiej propozycji na wielkim ekranie nie było od lat. Czy "Mafia Mamma" to kinowy hit?

Dzisiejsze święto to zdecydowany hołd w stronę matek. By odpłacić się za lata poświęceń, możemy zabrać je na seans komedii z gangsterskim wątkiem na pierwszym planie. Najnowsza propozycja od reżyserki "Zmierzchu" to strzał w dziesiątkę.

O czym opowiada "Mafia Mamma"?

Produkcja Catherine Hardwicke to połączenie historii o gangsterskich porachunkach z komedią pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i sporą dawką sytuacyjnych żartów. Kristin (Toni Colette) wiedzie spokojne życie amerykańskiej matki kiedy dowiaduje się o śmierci dziadka. Bez wahania zostawia niewiernego męża i wybiera się do Rzymu, by uczestniczyć w pogrzebie.

Szybko okazuje się jednak, że mężczyzna nie był zwyczajnym seniorem, a głową gangsterskiego klanu, który teraz odziedziczyła Kristin. Z pomocą bliskich współpracowników, w tym tajemniczej Bianci (Monica Bellucci) musi poradzić sobie z obowiązkami "matki chrzestnej".

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Monica Bellucci i Toni Colette na jednym ekranie

Nad "Mafia Mammą" warto pochylić się dla samej obsady, w której królują prawdziwe gwiazdy Hollywood. Toni Colette pokazała wielokrotnie, że jest jedną z wybitniejszych aktorek i potrafi bawić się postacią. Dawkę umiejętności mogliśmy zobaczyć w słynnym "Na noże" i przerażającym "Dziedzictwo. Hereditary".

Na ekranie partnerować jej będzie Monica Bellucci, która po raz kolejny zachwyca wyglądem i bezbłędnym balansem pomiędzy bezczelną pewnością siebie a niewinną kokieterią.

Premiera już w Dzień Matki. Czy warto?

Polscy widzowie mogą zapoznać się z najnowszą komedią 26 maja. To świetna okazja na wieczorny seans z mamą, który rozbawi ją do łez. Po zwiastunie widać, że twórcy skupili się bardziej na aspektach komediowych, niż surowej opowieści o włoskich szefach mafii.

Bawienie się tematem wypada lekko i świeżo, a drobne żarty wprowadzą widza w odprężenie. Możemy więc spodziewać się dobrej rozrywki z grą aktorską, która pozwoli nam uwierzyć w absurdalne perypetie głównej bohaterki.

Zobacz zdjęcia:

Mafia Mamma (3).jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma (4).jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma (2).jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma (7).jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma.jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma (6).jpg
fot. materiały prasowe
Mafia Mamma (5).jpg
fot. materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe