Ostatni tydzień w show-biznesie Żródło: instagram.com

Ostatnie wydarzenia w show-biznesie: śmierć księcia Filipa i skandal wokół Wojewódzkiego

14 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

W ostatnim tygodniu w rodzimym, jak i światowym show-biznesie skrajnych emocji nie brakowało. W jednej chwili świat zasmuciła informacja o nagłej śmierci księcia Filipa, z kolei już chwilę później Polacy grzmieli pod nowym postem Kuby Wojewódzkiego, który ochoczo chwalił się w sieci szybką jazdą.

  • Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka zgromadził tłumy
  • Nagła śmierć księcia Filipa
  • Kuba Wojewódzki chwali się w sieci szybką jazdą
  • Klara Lewandowska pokazała twarz

Kolejny tydzień przyniósł nam kolejną dawkę rewelacji, o czym w skrócie opowiedzieliśmy wam w naszym najnowszym filmie na YouTube. Pogrzeb legendy polskiej muzyki i śmierć męża królowej Elżbiety II to dopiero wierzchołek góry, która przytłoczyła bacznych obserwatorów polskiego i światowego show-biznesu.

Tłumy żegnają Krzysztofa Krawczyka, a Meghan Markle nie pojawi się na pogrzebie księcia Filipa

W sobotę, 10 kwietnia, Krzysztof Krawczyk odbył swoją ostatnią drogę. Ceremonia pogrzebowa rozpoczęła się mszą świętą w Archikatedrze Łódzkiej, z kolei później tłum żałobników odprowadził trumnę na cmentarz w Grotnikach pod Łodzią.

Żal na nowo ogarnął Polaków, a przede wszystkim wdowę po muzyku, Ewę Krawczyk, która z trudem pożegnała miłość życia - zrozpaczona dwukrotnie objęła trumnę, a tuż przed włożeniem jej do grobu wypowiedziała: "Nie róbcie tego".

Magda Gessler zaliczyła wpadkę na przyjęciu w Hiszpanii. Omal nie podała gościom zepsutego daniaMagda Gessler zaliczyła wpadkę na przyjęciu w Hiszpanii. Omal nie podała gościom zepsutego daniaCzytaj dalej

Niestety śmierć Krzysztofa Krawczyka nie była jedyną stratą, z którą musimy się mierzyć. 9 kwietnia wydano oficjalny komunikat, informując o śmierci księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II.

W ostatnich dniach przekazano, że pogrzeb monarchy odbędzie się 17 kwietnia, jednak nie wszyscy będą w nim uczestniczyć. Okazuje się, że na ceremonii pogrzebowej zabraknie Meghan Markle - paparazzi sfotografowali nawet przylot księcia Harrego do Londynu, który samolot opuścił bez ukochanej.

W mediach pojawiły się aż dwa powody, dla których Amerykanka zrezygnowała z przylotu do Wielkiej Brytanii. Jak donosiła lokalna prasa, jednym z nich jest stan błogosławiony - Meghan jest w zaawansowanej ciąży i ponoć nie chciała narażać zdrowia własnego oraz dziecka.

Pojawiły się również źródła, według których Markle uznała, że swoim przylotem "przyćmi ceremonię pogrzebową". Żona Harrego ponoć nie chciała skupiać na sobie uwagi prasy, dlatego postanowiła, że nie będzie uczestniczyć w ostatniej drodze księcia Filipa.

Wojewódzki pod lupą fanów. Klara Lewandowska pokazała twarz

Nowy tydzień nie mógł obyć się bez rewelacji na temat szalonej rodziny Lewandowskich. Tym razem to nie Ania ani Robert brylują we wszystkich nagłówkach, a zaledwie kilkuletnia Klara, która postanowiła zadebiutować na szklanym ekranie.

"Lewy" udzielał akurat wywiadu na wizji, gdy zza rogu wyskoczyła Klarcia, prezentując światu swoją uroczą buźkę w pełnej okazałości. Debiut kilkulatki momentalnie został opisany przez prasę na całym świecie. Najwyraźniej dziewczynka nie zamierza dłużej skrywać swojego wizerunku.

Zaraz obok Klary dumne miejsce w czołówce najgłośniej komentowanych rewelacji zajął niekwestionowany król TVN-u, Kuba Wojewódzki. Znany z licznych kontrowersji gwiazdor doprowadził obserwatorów do niemałej furii, chwaląc się na Instagramie szybką jazdą.

Dziennikarz opublikował na Instagramie post, prezentując wnętrze swojego luksusowego auta i przy okazji zdradził, że gnał 250 km/h. Nie trzeba było długo czekać, żeby zdjęcie odbiło się głośnym echem w sieci i.... dotarło do policji.

12 kwietnia stołeczna policja przekazała, że wszczęła "czynności sprawdzające w związku z możliwością popełnienia przestępstwa”.

Taka prędkość na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii - podkreśla nadkomisarz Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Meghan Markle i śmierć księcia Filipa, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, medialny debiut Klary Lewandowskiej czy skandal z Kubą Wojewódzkim w roli głównej to zaledwie kilka z głośniej komentowanych w ostatnim czasie spraw, o których regularnie opowiadamy wam na naszym kanale na YouTube "Świat Gwiazd".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł