Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła. Tak go potraktowała
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.05.2024 18:28

Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła. Tak go potraktowała

Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła
fot. KAPiF

Po śmierci Pawła Królikowskiego na jaw wyszła cała prawda o jego zdradzie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wypowiedziała się o synu z nieślubnego związku zmarłego męża. Wiadomo, jak go potraktowała. 

Małżeństwo Pawła i Małgorzaty Królikowskich

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkali się w trakcie studiowania aktorstwa we Wrocławiu. Razem uczęszczali na zajęcia, a Małgosia od razu zwróciła uwagę na Pawła. Początkowo jednak nie wydawała się zainteresowana. Sytuacja zmieniła się, gdy razem udali się do zoo.

Byliśmy razem w szkole i razem chodziliśmy na zajęcia. Był taki przedmiot: elementarne zadania aktorskie. Profesor kazał nam pójść do zoo obserwować zwierzęta. My z Pawłem wybraliśmy się tam razem i to była nasza pierwsza randka - opowiadała w rozmowie z “Faktem”. 

W 1988 roku Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięli ślub. Rok później powitali na świecie swojego pierwszego syna, Antoniego, który później poszedł w ślady rodziców i został aktorem. W kolejnych latach para powitała na świat jeszcze dwie córki: Julię i Marcelinę oraz dwóch synów: Jana i Ksawerego. Niestety, ich małżeństwo zostało przerwane przez śmierć Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020 roku.

Niedługo po śmierci ojca Antek Królikowski udzielił wywiadu. Dziś trudno słucha się tych słów Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę. Teraz zabrała głos ws. nieślubnego dziecka Pawła

Zdrada Pawła Królikowskiego

Po śmierci ukochanego męża, Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zmierzyć się z prawdą i skonfrontować się z krążącymi w show-biznesie plotkami. 

Aktorka przyznała, że mimo pozorów idealnego małżeństwa, kilka lat wcześniej musieli stawić czoło poważnemu kryzysowi. Okazało się, że Paweł zaangażował się w romans, który zaowocował narodzinami syna, Macieja. Kiedy media zaczęły rozpisywać się na ten temat, Ostrowska-Królikowska potwierdziła te doniesienia, choć unikała szczegółów.

Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny - wyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Wyjawiła też, jaki ma stosunek do nieślubnego syna Pawła. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła

Syn Pawła Królikowskiego, Maciej, został uznany za pełnoprawnego członka rodziny i nawet zapraszany na Festiwal im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska niespodziewanie sama podjęła temat. W wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" opowiedziała o trudnym okresie, gdy dowiedziała się o zdradzie swojego męża.

Przed laty dowiedziałam się, że mój mąż Paweł ma we Wrocławiu romans, z którego urodzi się dziecko. Pamiętam tamtą trudną rozmowę i jego wzrok. Nie chciał rozbijać naszej rodziny. Nie wiedział, co robić - wyjawiła.

Ostatecznie Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła wybaczyć mężowi. W trudnych chwilach po odkryciu romansu Pawła Królikowskiego kierowała się przekonaniem, że jej osobiste cierpienie nie może zaciemnić szczęścia całej rodziny. Nieślubny syn Królikowskiego był regularnym gościem w ich domu. 

Powiedziałam: "Dziecko niczemu nie jest winne. Musimy otoczyć je wspólnie miłością". Mąż przywoził później swojego syna Maćka do nas. Ułożyliśmy się wszyscy z tą sytuacją, wybaczyłam zdradę. Czy bolało? Tak. Ale gdy po śmierci Pawła nasza córka Julka powiedziała: "Mamo, jestem ci wdzięczna, że wybaczyłaś tacie i przyjęłaś go z powrotem do domu", wiedziałam, że to była dobra decyzja. Gdybym szukała odwetu, byłabym dziś zgorzkniałą kobietą. Zemsta i złość to niedobrzy doradcy - wspomina.

Niewątpliwie Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła w życiu wiele. Nie ułatwia jej wszystkiego fakt, że jej pierworodny syn ciągle toczy batalię z Joanną Opozdą – matką jego syna. 

Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF