Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oto wszystkie kobiety miliardera. Solorz-Żak pokazał się z nową partnerką
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2024 18:16

Oto wszystkie kobiety miliardera. Solorz-Żak pokazał się z nową partnerką

Zygmunt Solorz-Żak
fot. KAPiF

Zygmunt Solorz-Żak to właściciel Polsatu i jeden z polskich miliarderów. Ile kobiet było w jego życiu? Właśnie pokazał się z nową partnerką u boku, kobieta niezwykle przypomina… jego synową!

Jaki majątek ma Zygmunt Solorz-Żak?

Zygmunt Solorz-Żak od trzech dekad pojawia się na listach najbogatszych Polaków. To założyciel Grupy Polsat Plus, a także właściciel takich podmiotów jak Netia, Telewizja Polsat, Plus Bank czy Premium Mobile. Po raz pierwszy w plebiscycie rodzimych bogaczy magazynu “Wprost” znalazł się już w 1992, trafiając na 30 miejsce. Już siedem lat później znajdował się na trzecim.

Miliarder w ostatnich latach regularnie trafiał do pierwszej piątki najbogatszych Polaków. Wyjątkowo w 2024 roku zaliczył spadek. Według magazynu Forbes jego majątek jest szacowany na “jedyne” 7,72 miliarda złotych, co dało mu 8. miejsce w plebiscycie. A co robi w życiu prywatnym? Biznesmen także tu nie próżnował!

Gwiazdy drugiego dnia festiwalu w Sopocie Tuchlińska po fali plotek o ciąży wraca do sieci

Zygmunt Solorz-Żak: partnerki, małżeństwa, dzieci

Mało kto wie, ale Zygmunt “z domu” nazywa się Krok. Biznesmen przyjmował bowiem nazwiska swoich żon. W 1983 roku poślubił Ilonę Solorz, prowadzącą firmę w Monachium. Para doczekała się syna Tobiasa. Pierwsze małżeństwo przetrwało jednak tylko do 1991 roku. Przyszły miliarder wrócił po tym do Polski, gdzie poznał Małgorzatę Żak.

Zygmunt od czasu ślubu w 1992 roku z Małgorzatą przyjął nazwisko Solorz-Żak. Z drugą żoną doczekał się dwójki dzieci: syna Piotra i córki Aleksandry. W 2014 roku także i to małżeństwo zakończyło się rozwodem. Od tego czasu u boku miliardera pojawiały się różne kobiety, jednak relacje nie należały do trwałych. Teraz właściciel Polsatu pojawił się z nową partnerką na festiwalu w Sopocie. To niezwykle piękna kobieta, ale łudząco podobna do jego synowej! Poniżej szczegóły i zdjęcia.

Jak wygląda nowa partnerka Zygmunta Solorza-Żaka?

Syn Zygmunta, Tobias Solorz, w 2016 roku poślubił Monikę Suchocką. Para jest razem do dzisiaj. Wygląda na to, że ojciec i syn mają bardzo podobny gust do kobiet. Wczoraj w Operze Leśnej miliarder pojawił się u boku nowej partnerki.

Wiadomo, że związek Zygmunta Solorza-Żaka i urodziwej brunetki trwa mniej więcej od roku. Ich pierwsze wspólne zdjęcia zrobiono w kwietniu 2023 nad morzem. Też widzicie podobieństwo między paniami?

Zygmunt Solorz-Żak, syn Tobias, partnerki, żony
Zygmunt Solorz-Żak i Tobias Solorz z partnerkami, fot. KAPiF
Zygmunt Solorz-Żak, żony, obecna partnerka, podobieństwo do synowej
Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak w 2007, fot. KAPiF
Zygmunt Solorz-Żak, żony, obecna partnerka, podobieństwo do synowej
Małgorzata Żak w 2016, fot. KAPiF