Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pachut pokazał nagranie z mieszkania Dody, a za jego plecami?!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.05.2024 17:23

Pachut pokazał nagranie z mieszkania Dody, a za jego plecami?!

Pachut pokazał nagranie z mieszkania Dody
fot. KAPiF

Dariusz Pachut właśnie podzielił się nagraniem w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca jednak to, co znajduje się za nim. Czyżby poszli z Dodą o krok dalej?

Związek Dody i Dariusza Pachuty

Niedawno Doda uczestniczyła w programie "Doda. 12 kroków do miłości" emitowanym w Polsacie, gdzie szukała prawdziwego uczucia. Choć nie udało się jej znaleźć partnera w trakcie trwania show, poza kamerami piosenkarka odnalazła miłość. 

Po zakończeniu programu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Dody z tajemniczym mężczyzną, którym okazał się być sportowiec i podróżnik - Dariusz Pachut. Pomimo doniesień o kryzysie w ich związku, dziś wydają się być nierozłączni.  

Według "Twoje Imperium" para bardzo poważnie myśli o przyszłości razem. Poszukują już wspólnego domu i planują osiedlenie się pod Warszawą.

Doda ośmieszyła się na pierwszej randce z Pachutem. Jak mogła o coś takiego zapytać?! "Insynuacje, kalumnie". Ukochany Dody musi znosić coś takiego we własne urodziny. Ale prezent!

Co planują Doda i Dariusz Pachut?

 "Twoje Imperium" podało, że Doda i Dariusz Pachut szukają domu w okolicach Warszawy. Dom ma mieć duży ogród, a partner piosenkarki poszukuje eksperta, który mógłby zajmować się roślinami tam posadzonymi. 

Wygląda na to, że para poważnie myśli o swojej przyszłości razem, a Doda chce osiedlić się na stałe i założyć rodzinę, wzorując się na swoich rodzicach, którzy są razem przez dobre i złe czasy.

Mój ojciec głównie skupiony jest na domu, na swojej ukochanej. Zawsze tak było, bo nie ciągnęło go do kolegów, na imprezy. Nigdy nie było tak, że oni się kłócili i ojciec gdzieś wychodził, jego nie było. Kłócili się często, bo są bardzo charyzmatyczni, ale za sekundę godzili i śmiali się z tego - tłumaczyła Doda w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Ostatnio w sieci huczało tym, że związek Dariusza i Dody wszedł na wyższy poziom. Czyżby sportowiec tym, co teraz udostępnił, postanowił coś zasugerować?

Dariusz Pachut pokazał nagranie z mieszkania Dody

Dariusz Pachut, tak jak i jego ukochana jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 130 tysięcy osób. Teraz podzielił się nagraniem, na którym reklamuje szklane butelki dla sportowców. Widać na nim, jak spragniony pije wodę. 

Upał nie zelżał – napisał.

W oczy rzuca się obraz za jego plecami, na którym widać Dodę i Pachuta trzymających się za ręce. Nad nimi znajduje się wielkie czerwone serce. 

Przypomnijmy, że kiedy w lutym artystka skończyła 40 lat, z tej okazji zakochani wybrali się na rajski urlop. To wtedy uwagę internautów przykuł pierścionek na jej palcu. Od razu zaczęto sugerować, że Doda i Dariusz się zaręczyli. Na parę natychmiast spłynęła lawina gratulacji. Czyżby obraz za plecami Dariusza Pachuta potwierdzał ten fakt i był pamiątką po tym wydarzeniu? Sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tych informacji. 

Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut, fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF