Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wyciekły plany Dody i Darka Pachuta. Podjęli poważną decyzję. To scali ich bardziej niż ślub
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.04.2024 16:46

Wyciekły plany Dody i Darka Pachuta. Podjęli poważną decyzję. To scali ich bardziej niż ślub

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
KAPiF

Tak poważnie jeszcze nie było! Doda, która od prawie dwóch lat spotyka się z Dariuszem Pachutem, właśnie ujawniła najbliższe plany na przyszłość. Fani wokalistki popłaczą się ze wzruszenia!

Doda wycisza karierę?

Doda obecna jest na scenie od późnych lat 90., jednak przełom w jej karierze nastąpił w 2002 r., gdy wystąpiła w reality show Polsatu, “Bar”. Zainteresowanie jej twórczością, którą wykonywała wówczas w grupie Virgin, diametralnie wzrosło.

Po przeszło 25 latach występowania, wokalistka zadeklarowała, że zamierza ostatecznie zrezygnować z tras koncertowych. Co więcej, jej kolejny album zapowiadany jest jako ostatni.

Choć fani z pewnością będą niepocieszeni, wszystko wskazuje na to, że Doda chce na poważnie zająć się życiem rodzinnym. Jej ostatnia wypowiedź dla “Twojego Imperium” to najlepszy dowód na poparcie tej tezy.

Doda ośmieszyła się na pierwszej randce z Pachutem. Jak mogła o coś takiego zapytać?! Dariusz Pachut spędził urodziny z rudowłosą pięknością. Przed fanami Dody nic się nie ukryje

Doda rozwija relację z Dariuszem Pachutem

Choć po kilku nieudanych związkach (w tym dwóch małżeństwach) Doda poszukiwała partnera w programie “Doda. 12 kroków do miłości”, w finalnym odcinku show wyznała, że udało jej się “namierzyć” go poza kamerami.

Tuż po zakończeniu prac nad formatem, wybrała się do Wietnamu w towarzystwie tajemniczego jegomościa, którym okazał się być Dariusz Pachut - miłośnik wodospadów i były ukochany Doroty Gardias.

Mimo niedawnych doniesień o kryzysie w ich związku relacja ma się dobrze i stale się rozwija. Do tego stopnia, że para poczyniła już bardzo poważne plany. Doda chyba nigdy wcześniej nie podchodziła do swoich związków tak serio, jak teraz!

Plany Dody i Dariusza Pachuta

Jak donosi “Twoje Imperium”, Doda i Dariusz Pachut rozglądają się za domem pod Warszawą. Posiadłość ma mieć rozległy ogród, a ukochany wokalistki jest w trakcie poszukiwań specjalisty, który mógłby doglądać posadzonych tam roślin.

Wygląda na to, że para bardzo poważnie myśli o wspólnej przyszłości, a wokalistka chce osiąść “na swoim” i stworzyć rodzinę, biorąc przykład ze swoich rodziców, którzy są ze sobą na dobre i złe.

Mój ojciec głównie skupiony jest na domu, na swojej ukochanej. Zawsze tak było, bo nie ciągnęło go do kolegów, na imprezy. Nigdy nie było tak, że oni się kłócili i ojciec gdzieś wychodził, jego nie było. Kłócili się często, bo są bardzo charyzmatyczni, ale za sekundę godzili i śmiali się z tego - tłumaczyła Doda w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Dariusz Pachut
Dariusz Pachut, fot. KAPiF

Źródło: “Twoje Imperium”