Swiatgwiazd.pl
Patryk Vega zajmie się sprawą Magdaleny Żuk

eastnews & TRICOLORS

Patryk Vega odkryje, co stało się z Magdaleną Żuk? Planuje internetowe śledztwo

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Patryk Vega ogłasza rozpoczęcie prac nad nowym projektem; film w jego reżyserii tym razem ma dotyczyć sprawy Magdaleny Żuk. W krótkim klipie opublikowanym w social mediach scenarzysta zachęca internautów do aktywnego udziału w śledztwie. Taj

  • Magdalena Żuk zmarła w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach podczas pobytu w Egipcie

  • Patryk Vega zamierza wznowić śledztwo w tej sprawie na własną rękę

  • Do pomocy zaprasza internautów

Sprawą Magdaleny Żuk swego czasu żyła niemal cała Polska. Tajemniczej śmierci 27-latki ostatecznie nie rozwikłano, co jednak nie odstraszyło jednego z popularnych w kraju reżyserów. Za pomocą mediów społecznościowych Patryk Vega, odpowiedzialny za powstanie takich filmów jak: “Pętla” czy “Bad Boy” ogłosił wczoraj, że właśnie tej sprawie będzie przyglądał się w najbliższych miesiącach, by zrealizować kolejny film dokumentalny. Magdalena Żuk zmarła w 2017 roku podczas pobytu w Egipcie. W styczniu tego roku media poinformowały o przedłużeniu śledztwa.

Niewyjaśniona śmierć Magdaleny Żuk

Wszystko zaczęło się, gdy cztery lata temu Magdalena Żuk wyjechała na samotne wakacje do Egiptu. 27-latka zatrzymała się w kurorcie Marsa-Alam.

Parę dni po przybiciu na miejsce Magdalena Żuk, jak relacjonował jej partner, który pozostawał z kobietą w telefonicznym kontakcie, zaczęła zachowywać się w sposób, jaki nie pasował do jej zwyczajowego stylu bycia. Magdalena Żuk miała zachowywać się agresywnie, by po chwili tryskać innego rodzaju energią. Media podają, że stan zdrowia 27-latki stale się pogarszał.

Kobieta zmarła w szpitalu wskutek obrażeń odniesionych po upadku z pierwszego bądź drugiego piętra lokalnego szpitala. Nie jest jasne, czy Magdalena Żuk zginęła z powodu samobójstwa, czy w jej śmierci miały udział osoby trzecie. Do dziś przesłuchano liczne grono ok. 200 świadków, w tym partnera Magdaleny Żuk, współpasażerów z samolotu oraz osoby przebywające razem z kobietą we wspomnianym kurorcie.

Patryk Vega zwraca się o pomoc do internautów

Rzucenie nowego światła na sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk jest nowym zawodowym wyzwaniem Patryka Vegi. Przypomnijmy, że reżyser ma już na swoim koncie film dokumentalny. Chodzi o  produkcję “Oczy diabła” - projekt miał swą premierę w serwisie YouTube w lutym 2021 roku.

We wtorek 6 kwietnia Patryk Vega oficjalnie ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym filmem dokumentalnym za pośrednictwem Facebooka. Użył w tym celu krótkiego klipu, w którym zachęca internautów do nawiązania współpracy. Według wizji reżysera, to właśnie internauci mają pomóc mu podźwignąć ciężar śledztwa w tak trudnej sprawie na barkach. Patryk Vega zachęca wszystkich posiadających istotne informacje dotyczące Magdaleny Żuk do kontaktu pod wskazanym adresem e-mailowym.

- Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce - zapowiada Patryk Vega.

Wielu internautów zareagowało zarówno na samo wezwanie, jak i ogłoszenie nowego projektu pozytywnie. Setki Polek i Polaków wciąż pragnie rozwikłać zagadkę śmierci Magdaleny Żuk i niecierpliwie oczekuje owocu wspólnej pracy Patryka Vegi z internautami. Naturalnie wśród licznych komentarzy dają się zauważyć także mniej przychylne głosy. Niektórzy zastanawiają się nad tym, co tak naprawdę reżyser zamierza osiągnąć poprzez powołanie projektu do życia.

- Tylko co z tych dokumentów wynika? Oczy diabła wstrząsnęły cała Polska, a prokuratura zajęła się sprawa? Wydaje mi się, że taki powinien być zamysł, jeśli już reżyser zabiera się za takie tematy (...) - podzieliła się jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przekazano pierwsze informacje ws. pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Kiedy i gdzie zostanie pochowany?

  • (https://swiatgwiazd.pl/Doda%20pokazała przejmującą bliznę na ramieniu. Ma związek z byłym partnerem "Doda pokazała przejmującą bliznę na ramieniu. Ma związek z byłym partnerem")

  • Serial "Na Wspólnej" pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Poruszenie wśród fanów

Źródło: Facebook, Onet, RMF 24

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >