Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.03.2023 20:16

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie

Paulina Krupińska / Azja Express
Fot. Świat Gwiazd

4 marca ruszyła piąta edycja programu „Azja Express”. W najnowszej serii bierze udział wiele sław polskiego show-biznesu. Redakcja Świata Gwiazd porozmawiała z Pauliną Krupińską, która ujawniła zaskakujące szczegóły, dotyczące jej angażu w programie. Opowiedziała też, czemu wybrała swoją przyjaciółkę Izę jako towarzyszkę.

Nowe odcinki produkcji TVN można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00. Plejada gwiazd ruszyła na podbój Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. Krupińska w rozmowie z nami zdradziła niezwykle dużo aspektów programu.

Tylko u nas: Paulina Krupińska o nowym sezonie "Azja Express"

W najnowszej edycji programu TVN biorą udział Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Wojciech 'Łozo' Łozowski z kolegą Bartoszem Kochankiem, Reni Jusis z przyjacielem Remigiuszem Dorawą, Katarzyna Gąsienica z mężem Andrzejem, Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć oraz Andziaks i Luka.

Za nami dopiero dwa odcinki programu. W drugim jako pierwsi odpadli Dorota i Czesław Mozilowie. Czeka nas jeszcze wiele emocji, a uczestniczy zmierzą się nie tylko z trudnymi warunkami na drodze, ale i ekstremalnymi zmianami temperatur. W przygodach wspiera ich prowadząca Daria Ładocha. Co o udziale w show opowiedziała nam Krupińska i jej przyjaciółka Iza? Już okoliczności jej angażu wywołują natychmiastowe uniesienie brwi.

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Paulina Krupińska o angażu do "Azja Express": "To była spontaniczna sytuacja

Kiedy pytamy Krupińską o kulisy angażu do programu, słyszymy: 

To była bardzo spontaniczna sytuacja. Zeszłam ze sceny festiwalu Top of the Top, akurat stały dziewczyny z produkcji tego programu. Powiedziały mi, że akurat jadą do Warszawy podpisywać umowy i kompletować całą ekipę. Ja mówię: „Wow, jest nowa edycja! Jak będziecie robić kolejną, to proszę, odezwijcie się do mnie, bo bym chciała pojechać”. Usłyszałam: „A chciałabyś jechać teraz?” – relacjonuje nam rozemocjonowana Krupińska.

Okazało się, że twórcy nie mieli jeszcze zamkniętej listy. „Tak, to było moje marzenie, chciałabym jechać” odpowiedziała wtedy Paulina. Od razu też powiedziała, że chce jechać z przyjaciółką Izą. „Wiedziałam, że to będzie ona” mówi nam dziennikarka „DDTVN”. Dlaczego nie wybrała męża?

Jak oglądałam drugi sezon, mówiłam do Sebastiana: „Boże, jak ja marzę, żeby wziąć udział w Azja Express”. A Sebastian zareagował: „Seeeerio?”, więc wiedziałam, że to nie jest jego bajka – opowiada z humorem Paulina, parodiując „zgorszone” spojrzenie ukochanego.

Jak Paulina Krupińska i Iza poradziły sobie z presją?

Krupińska zwróciła też uwagę, że wraz z Izą miały łatwiej, ponieważ ich dzieci zostały z ojcami. Pary, które wzięły udział razem, musiały znaleźć odpowiedzialnych opiekunów. A czy między nimi doszło do kryzysu w przyjaźni, w obliczu skrajnych warunków w programie?

My weszłyśmy na inny poziom naszej przyjaźni. Spędzałyśmy czas razem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Przyjaźnimy się kilkanaście lat, ale nigdy kontakty nie były tak „intensywne”. Wyjeżdżałyśmy już razem, ale nie byłyśmy wtedy ze sobą non stop. Tu nie było kiedy zrobić przerwy od siebie. Bardzo dobrze się poznałyśmy i myślę, że nasza przyjaźń jest jeszcze większa – mówi Światowi Gwiazd szczęśliwa Iza, a Paulina jej przyklaskuje.

Kiedy będziemy już emerytkami w bujanych fotelach, to będziemy bardzo miło wspominać tę przygodę. Bo nikt sam na własną rękę by sobie takiego hardkoru nie zorganizował. To była jazda bez trzymanki. Było dużo cudownych, fantastycznych sytuacji, ale też trudnych, wycieńczających psychicznie i fizycznie momentów – dodaje Krupińska z mocą.

Co czeka obie panie w programie? Czas pokaże, ale wygląda na to, że zdążyły zebrać naprawdę dużo wspomnień. Czyżby oznaczało to, że zobaczymy je w przynajmniej kilku odcinkach?

Zobacz zdjęcia:

Paulina Krupińska / Azja Express
Paulina Krupińska i Izabela o “Azji Express”, fot. Świat Gwiazd
Paulina Krupińska / Azja Express
Paulina Krupińska i Izabela o “Azji Express”, fot. Świat Gwiazd
Paulina Krupińska / Azja Express
Paulina Krupińska i Izabela o “Azji Express”, fot. Świat Gwiazd