Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pawlicki potwierdza plotki o sobie i żonie. Po miesiącach milczenia przekazał wieści w sprawie rodziny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.04.2024 15:01

Pawlicki potwierdza plotki o sobie i żonie. Po miesiącach milczenia przekazał wieści w sprawie rodziny

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki ujawnił prawdę o małżeństwie, fot. KAPiF

Antoni Pawlicki nie należy do gwiazd, które na każdym kroku chwali się swoim życiem prywatnym. W mediach społecznościowych skupia się raczej na zawodowych sukcesach i projektach. Od wielu lat jest jednak mężem i ojcem. Dopiero niedawno wyznał prawdę na temat swojej rodziny.

Związek Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy

Aktor od lat występuje przed kamerami więc to nic dziwnego, że z jedną z filmowych partnerek połączyło go prawdziwe uczucie. Wraz z Agnieszką Więdłochą występował w serialu TVP "Czas honoru". Choć na ekranach tworzyli parę, prywatnie długo bronili się przed uczuciem. Oboje byli w związkach, jednak gdy żadne z nich nie ułożyło sobie życia u boku partnerów, postanowili dać sobie szansę.

Para powiedziała sobie "tak" w 2018 roku i od tego czasu jest jednym ze zgodniejszych małżeństw polskiego show-biznesu, choć nie pojawiają się często na ściankach. Duet ceni sobie prywatność i życie bez zainteresowania mediów. Od dawna planowali założenie rodziny.

Myślę, że jedynym cudownym sposobem przejścia przez życie jest posiadanie rodziny. Ten tradycyjny model jest według mnie idealny - mówił Antoni Pawlicki w jednym z wywiadów.

Po dwóch latach od ślubu ich marzenie się spełniło.

Więdłocha i Pawlicki zostali rodzicami. Nikt nie miał pojęcia, że aktorka była w ciąży Antoni Pawlicki jest skłócony z rodziną, od lat nie rozmawia z bratem. Różni ich niemal wszystko

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha o rodzicielstwie

Córeczka Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy przyszła na świat zimą 2020 roku. Mała Waleria szybko skradła serce rodziców. Rodzicielstwo było kolejnym milowym krokiem w ich relacji.

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu […] Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. Solidarność wydaje mi się w ogóle dziś najważniejsza - mówiła aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Antoni Pawlicki na kanapie "Pytania na śniadanie" wyznał, że dopiero po narodzinach dziecka poczuł "męskość".

Myślę, że dorosłość, męskość przyszła z momentem, kiedy urodziła się córka, bo zobaczyłem to, że nie ja jestem na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu jest dziecko - podkreślał.

W śniadaniówce otworzył się także na temat plotek dotyczących jego relacji z Agnieszką Więdłochą. Po miesiącach spekulacji musiał przyznać wszystkim rację.

Antoni Pawlicki potwierdził w telewizji plotki o dziecku

W styczniu bieżącego roku paparazzi przyłapali małżeństwo podczas spaceru. Ich uwagę przykuł wózek dziecięcy prowadzony przez parę. Konsekwencją były plotki o ponownym rodzicielstwie Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy.

Zaskakujące doniesienia okazały się prawdą, a wiadomość potwierdził aktor w "Pytaniu na śniadanie". Na prośbę prowadzących opowiedział o realiach z noworodkiem. Na szczęście dziecko jest coraz łaskawsze w kwestii pozwalania na sen rodzicom.

Coraz bardziej, powiedzmy, ale nie ukrywajmy, że te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. […] Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom - zdradził gwiazdor.

Małżeństwo nie chce dzielić się radosnymi wiadomościami z internautami. Do dziś nie ujawnili imienia, ani płci maleństwa. 

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha ponownie zostali rodzicami, fot. Instagram
Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha ponownie zostali rodzicami, fot. KAPiF
Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha ponownie zostali rodzicami, fot. KAPiF
Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha ponownie zostali rodzicami, fot. KAPiF
Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha ponownie zostali rodzicami, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl, Twój Styl