Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.03.2022 09:49

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

piotr kraśko
Piotr Molecki/East News

Po głośnym skandalu stało się jasne, że Piotr Kraśko nieprędko usiądzie za kółkiem. Dziennikarz, który lata temu stracił prawo jazdy, jakiś czas temu został oskarżony o prowadzenie pojazdu mimo odebranych uprawnień. Wiemy już, kto został jego prywatnym szoferem.

Historia uprawnień motoryzacyjnych Piotra Kraśki jest długa i obfita. W 2009 roku dziennikarz po raz pierwszy stracił prawo jazdy. Powodem było przekroczenie limitu punktów karnych. Niestety, 2014 rok przyniósł miłośnikowi luksusowych aut ponowną utratę uprawnień.

Piotr Kraśko przyznał się do kierowania pojazdem bez uprawnień

Niegdyś dziennikarz TVP, obecnie współpracujący ze stacją TVN — Piotr Kraśko znany jest nie tylko, jako prowadzący "Faktów", czy laureat Telekamer. Nie od dziś wiadomo, że popularny prezenter uwielbia szybkie i drogie samochody. Serwis Auto-Świat wymienia takie limuzyny, jak BMW, czy Audi, ale też sportowe auta, m.in. Forda Mustanga Convertible.

W takich właśnie samochodach widywano go w ciągu ostatnich sześciu lat — mimo braku uprawnień kierowcy. Ostatecznie, we wrześniu 2021 Sąd Rejonowy w Łomży skazał prezentera na rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz karę grzywny wysokości 7,5 tys. zł.

- Było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam — wypowiedział się na swoim Instagramie Piotr Kraśko.

Dziennikarz przyznał się do winy i przyjął wyrok. Część Internautów pod wpisem krytycznie odniosła się do całej sytuacji.

- Ale po sześciu latach pan się reflektuje? Nie przepraszałby pan gdyby pana nie złapali — skomentował jeden z obserwujących.

- Wstyd to można czuć, jeśli zrobi się to raz. To było świadome łamanie prawa przez 6 lat i prawdopodobnie trwałoby, gdyby nie kontrola policji — poparła kolejna osoba.

Pod przeprosinami pojawiły się także słowa wsparcia.

- Nikt nie jest idealny Panie Piotrze najważniejsze to umieć przyznać się do błędu — pociesza Internautka.

Na razie wszystko wskazuje na to, że tym razem Piotr Kraśko zamierza dostosować się do kary. Wiemy też, że ma prywatnego szofera.

Piotr Kraśko ma szofera. Wiemy, kto zawozi prezentera do pracy

Mimo ponownego zdania egzaminu na prawo jazdy (w kategorii B+E), przez najbliższy rok Piotr Kraśko nie będzie mógł wsiąść za kółko. Najwyraźniej, z pomocą przyszła bliska mu osoba.

Swoje usługi zaoferowała żona dziennikarza — Karolina Ferenstein. Jak donieśli reporterzy Faktu, kiedy kilka dni temu Piotr Kraśko opuszczał gmach TVN-u po wieczornym nagraniu "Faktów", kobieta czekała już na niego w samochodzie. Para wspólnie opuściła Wilanów, a dziennikarze zwrócili uwagę, że Karolina prowadziła auto ostrożnie i zgodnie z przepisami.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją

  2. Agata Rubik zaczerwieniła się ze wstydu, wyciekło krępujące nagranie. Długo nie zapomni tego mężowi

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Przecieramy oczy, wygląda jak nastolatka

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Pomponik