Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Piotr Stramowski z ukochaną na gali. Czułym gestom nie było końca, Natalia się nie hamowała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.05.2023 08:12

Piotr Stramowski z ukochaną na gali. Czułym gestom nie było końca, Natalia się nie hamowała

Piotr Stramowski
KAPiF

Piotr Stramowski rozstał się z Katarzyną Warnke w październiku, ale na “wolnym rynku” nie utrzymał się zbyt długo. Już w styczniu zaczął pokazywać się z nową partnerką. W piątek zabrał ukochaną na bal charytatywny.

Zakochana para nie szczędziła sobie czułości, co chętnie wychwytywali obecni na imprezie fotografowie. W sieci szybko pojawiły się zdjęcia Piotra Stramowskiego i zauroczonej partnerki.

Piotr Stramowski z nową partnerką

Ubiegłoroczna rozłąka Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke poczytywać można jako jedno z najbardziej niespodziewanych rozstań ostatnich lat. Małżeństwo wydawało się niemal nierozłączne.

Ostatecznie, każdy poszedł w swoją stronę, a znany z filmów Patryka Vegi aktor wkrótce zaczął błyszczeć na salonach u boku nowej tajemniczej miłości, którą wkrótce okazała się być Natalia Krakowska.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Kim jest Natalia Krakowska?

Blondynka widywana u boku Piotra Stramowskiego błyskawicznie stała się obiektem zainteresowania mediów. Wkrótce ustalono, że w przeszłości pracowała nad scenografią do filmu “Fighter”, w którym zagrał jej przyszły ukochany. 

Niebezpodstawne mogą być zatem spekulacje, że to właśnie na planie filmu zaiskrzyło pomiędzy gwiazdorem i jego nową partnerką, z którą w piątek zaprezentował się podczas balu charytatywnego Fundacji Braci Collins.

Piotr Stramowski i Natalia jak dwa gołąbki

Gdy Piotr Stramowski i Natalia pojawili się na imprezie, obiektywy aparatów zdawały się kierować tylko na nich. Para nie krępowała się "dostarczać materiału" dla spragnionych mocnych wrażeń fotografów.

Przy zgromadzonym tłumie gości nie szczędziła sobie czułych gestów. Partnerka czule kładła się na ramieniu ukochanego. Ich twarze, choć nie skierowane w swoją stronę, przedstawiały błogie uczucie spokoju.

Biorąc pod uwagę zawirowania w świecie związków gwiazd show-biznesu, pozostaje tylko pozazdrościć takiej relacji.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Stramowski (4).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski (3).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski (5).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski (6).jpg
fot. KAPiF