Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Piotr Żyła szczerze o prezydencie i premierze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.11.2021 01:00

Piotr Żyła szczerze o prezydencie i premierze

Piotr Żyła
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła znany jest nie tylko ze swoich sukcesów sportowych i licznych nagród, jakie zdobył w trakcie swojej kariery skoczka narciarskiego. Dużą popularność przyniosły mu także jego rozbrajające wypowiedzi i zabawne powiedzonka. Podobnie było tym razem, kiedy sportowiec postanowił wypowiedzieć się na temat Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego. Piotr Żyła nie owijał w bawełnę, mówiąc o polskich politykach.

Piotr Żyła podczas jednego z ostatnich wywiadów wypowiedział się szczerze na temat prezydenta Andrzeja Dudy oraz premiera Mateusza Morawieckiego. W rozmowie z portalem sport.pl Piotr Żyła podzielił się swoimi szczerymi opiniami na temat polityków.

Piotr Żyła szczerze o Andrzeju Dudzie i Mateuszu Morawieckim

Popularny skoczek narciarski znany jest ze swoich zabawnych wypowiedzi i rozbrajającej szczerości. Fani uwielbiają fakt, że Piotr Żyła nie zastanawia się nad tym co mówi, ale szczerze wyraża swoją opinię na absolutnie każdy temat. Oczywiście nie można zapominać o jego ogromnym talencie i ciężkiej pracy, jaką włożył w osiągnięcie wielu sukcesów sportowych. Sportowiec może pochwalić się między innymi tytułem Mistrza Świata oraz sześcioma medalami Igrzysk Olimpijskich.

Ostatnim czasem Piotr Żyła rzadziej decydował się na swoje barwne wypowiedzi i coraz poważniej podchodził do rozmów z mediami. Dlatego też tak dużym zaskoczeniem było, kiedy skoczek z Wisły wypowiedział się w swoim ostatnim wywiadzie dla portalu sport.pl na temat dwóch polityków: premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy.

Piotr Żyła wypowiedział się o premierze i prezydencie

W ostatnim wywiadzie z portalem internetowym sport.pl Piotr Żyła wyznał, że ani prezydent Andrzej Duda, ani premier Mateusz Morawiecki, nie zadzwonili do skoczka z gratulacjami. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że inni wybitni skoczkowie narciarscy, kiedy świętowali swoje największe sukcesy zawodowe, zawsze otrzymywali telefon od polskich polityków.

-Nie dzwonili. Nie wiem dlaczego. Może się boją do mnie zadzwonić. Nawet rozmawialiśmy z chłopakami, że jak Adam wygrywał, to do niego dzwonili, później dzwonili do Kamila, a do Dawida jak zdobył złoto, to i zadzwonili i nawet dali mu specjalną premię pieniężną. Wyszło nam, że do mnie by też zadzwonili, ale się boją — wyznał ze śmiechem Piotr Żyła

Chwilę później popularny skoczek narciarski wyjaśnił, że są to oczywiście żarty i nie ma on pretensji ani do prezydenta Andrzeja Dudy, ani do premiera Mateusza Morawieckiego.

- Żarty, mi tam na tym nie zależy. Naprawdę. Wszystkich ludzi stawiam na równi. Niech sobie każdy robi swoją robotę i niech każdy będzie tak samo ważny. A ci, co są na świeczniku, wcale nie muszą do mnie dzwonić — powiedział w rozmowie z portalem sport.pl Piotr Żyła

Aa co Wy uważacie na temat braku telefonu z gratulacjami od polskich polityków?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła